ÇAKIR MEDYA

İşte en yüksek promosyon veren bankalar listesi

İşte en yüksek promosyon veren bankalar listesi
01 Ağustos 2022 - 2:25

Emekli maaşı promosyonu veren bankalar büyük bir rekabet içerisine girerken son yapılan %42.35’lik zam vatandaşları harekete geçirdi. Özellikle son yıllarda emeklilerin maaşlarında çok büyük bir kazanım ortaya çıkarken bundan dul ve yetim aylığı alanlarda faydalanmaya başladı.

Bir yılda iki kez bayram ikramiyesi, üç yılda bir promosyon alan emeklilerin taban aylıkları da yükseltildi. Bu bağlamda harekete geçen bankalarda emekli olan müşterilerine 7000 liraya kadar nakit promosyon dağıtmaya başladı. Ayrıca bu promosyonlardan sadece emeklilerin değil yeni emekli olacaklarında faydalanacağı haberi vatandaşları sevindirdi.

Emekli maaşlarını farklı bir bankaya taşımak isteyen vatandaşlar, zamlı maaş ödemelerinin hemen ardından banka değişikliği yaptıkları takdirde belirli avantajlarında sahibi olacak. Çalıştığı bankasıyla 3 yıllık taahhüt süresi dolan emekliler ya da yeni emekli olacaklar; istedikleri bankaya bizzat müracaat ederek promosyon alabilecek.

Daha iyi bir avantaj çıktığı takdirde emekli vatandaşlar bu 3 yılı beklemek zorunda kalmayacak. Emekliler istedikleri an diğer bankalara anında geçebilecek. Bunun içinde geçiş yapacağı ve halihazırda maaş aldıkları bankaya bildirimde bulunması yeterli olacak. Bu bildirimde; bankaların şubelerinden ya da E-Devlet üzerinden rahatlıkla yapılabilecek. Emekli vatandaşlar bu değişim süreci içerisinde bankada kaldığı sürenin promosyonunu alabilirken kalanını ise iade edecek. Aslında geçtiği bankadan kalan promosyonunu peşin olarak alacak.

ING Bank Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşını ING Bank’a taşıyanlar, emekli bir arkadaşını ING’li yaptıkları takdirde kişi başına 250 TL alırken bu en fazla 5 kişiyle sınırlı olacak. Toplamda 1250 TL’ye kadar ek promosyon kazanılmış olacak. Böylelikle bir emekli vatandaş, ING Banklı olması durumunda 6250’ye kadar promosyon kazanma elde edecek.

1 aylık toplam gelir tutarları; bin 500 TL’ye kadar ise 3 bin 500 TL, bin 500 TL – 2 bin 500 TL arası ise 4 bin 250 TL ve 2 bin 500 TL ve üzeri ise 5 bin TL nakit promosyon almaya hak kazanacak. Bu kampanya 31 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerli olacak.

Maaşlarını ING Bank’a taşımak isteyenler bu işlemleri şubeye gitmeden E-Devlet sistemi üzerinden veya nüfus cüzdanlarıyla bankanın şubelerinden gerçekleştirebilecek.

Garanti BBVA Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşlarını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilere, 5250 TL’ye kadar promosyon verilecek. Bunun yanında emekli yakınlarını davet edenlere de kişi başına 250 TL ödül promosyonu verilecek. 1.500 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 3.500 TL, 1.500-2.500 TL arasında emekli maaşı alanlara 4.250 TL, 2.500 TL ve üstünde maaş alanlara ise Garanti BBVA’dan 5000 TL’ye kadar promosyon verilmiş olacak.

Garanti BBVA’nın bu kampanyası 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

İş Bankası Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşlarını İş Bankası’na taşıyanlara 5000 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacak. Promosyon imkanından yararlanmak isteyen tüm emekliler internet aracılığı ile veya en yakın İş Bankası şubesine 30 Eylül tarihine kadar giderek geçiş işlemlerini tamamlayabilecek.

3 yıllığına peşin olarak; 1.500 TL’den düşük (1.500 TL hariç) maaşlar için 3.500 TL, 1.500 – 2.500 TL arası (2.500 TL hariç) maaşlar için 4.250 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaşlar için 5.000 TL ödeme yapılacak.

 

Türkiye Finans Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşlarını Türkiye Finans’a taşıyanlara; 5000 TL’ye kadar promosyon ödemesi gerçekleştirilecek. Türkiye Finans’a davet ettiğiniz her bir emekli yakınınız için 250 TL, toplamda 2.500 TL nakit ödül fırsatından da yararlanabileceksiniz.

Yapı Kredi Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyanlara; 5500 TL’ye kadar promosyon ödemesi var. T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlanan “Emeklilik Paketi” avantajlarından sizde yararlanabileceksiniz.

31 Temmuz tarihine kadar emekli aylıklarını 3 yıl süresince Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren Yapı Kredi müşterileri, 5.250 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından anından yararlanabilecek. Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL’ye kadarsa 3.500 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 4.250 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 5.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

Emekli Referans Kampanyası ile emekli yakınlarınıza referans olarak emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyanlar 2500 TL’ye kadar ödül promosyonunun sahibi olacak.

TEB Emekli Maaş Promosyonu

Emekli maaşlarını TEB’e taşıyanlara; 5.500 TL’ye varan promosyon ve emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden banka müşterilerine her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül fırsatından yararlanabilecek.

Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca Bankamızdan almayı taahhüt eden ve Bankamızda en az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterilerimiz 5.500 TL’ye varan promosyon kazanacak.

Promosyona ek olarak Bankamızı tavsiye ettikleri ve emekli maaşını Bankamıza taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül kazanabilecek.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri