ÇAKIR MEDYA

İYİ PARTİ’DE ORDU GENELİ 8 ADAY ADAYI NETLEŞTİ

İYİ PARTİ’DE ORDU GENELİ 8 ADAY ADAYI NETLEŞTİ
28 Nisan 2018 - 3:06

24 Haziran’da yapılacak olan erken seçimlerde İYİ Parti İl ve İlçe teşkilatının milletvekili aday adayları belli olmaya başladı.

Ordu İl ve İlçeleri genelinde kamu görevi yapanların istifaları 26 Nisan itibariyle son bulurken İYİ Parti’de 8 Milletvekili aday adayı netlik kazandı.

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir, Milletvekilliği aday adaylığı başvurularının Kamuda görev yapanlar hariç 30 Nisanda başlayıp 4 Mayıs 2018’e kadar süreceğini belirtti.  

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir: “Bildiğiniz üzere 26 Nisan 2018 tarihi itibariyle kamuda görev yapanlar, sivil toplum örgütlerinin kamusal görevinde olanların istifaları ile onlar açısından aday adayları süreçleri başlamış oldu. Bundan sonrasında herhangi bir yerde görev almayan ama aday adayı olmak isteyenlerin müracaatları da gündeme gelecek. İYİ Parti için bu süre 30 Nisanda başlıyor, 4 Mayıs 2018 tarihinde de sona erecek. Daha sonrada yetkili kurullar gerekli değerlendirmeleri yaparak listeleri yüksek seçim kuruluna verecekler.

“İYİ Parti İl ve İlçe Geneli Aday Adayları”

İlde, İl Başkanımız Tevfik Karabulut başta olmak üzere yönetim kurulundan 3 tane arkadaşımızın aday adaylığı için istifa ettiğini biliyoruz. Bunun dışında Fatsa’dan 2 arkadaşımız yönetim kurulundan, İlçe Başkanı Sn. Burak Eroğlu, yine yönetim kurulundan Günay bey istifalarını sundular. Ünye’de de yönetim kurulu üyelerimizden Emine Ahsen Oral istifa etti, yine Faruk Korkmaz arkadaşımızın aday adaylığı için haricen başvuracağını biliyoruz.

“Aday Adaylarımızın Hepsi Milletvekili Olabilecek Nitelikte”

Biz vatandaşımızla kucaklaşmaya devam ediyoruz. Her birimiz sanki Milletvekili adayıymış gibi büyük bir heyecanla partimizi iktidara getirmek ve Meral Akşener hanımefendiyi de Cumhurbaşkanı yapmak üzere yollara çıktık ve çalışmalarımızda devam ediyor. Şuanda arkadaşlarımızın hepsi milletvekili olabilecek nitelikte ve kalitede olan arkadaşlarımızdır. Biz bu yola herhangi bir unvan için çıkmadık, amacımız Türkiye’nin gerçekten özlediği demokratik iklime ve parlamenter sisteme dönüşümünün sağlanmasıdır. Her alanda adaletin ve liyakatin egemen olduğu bir sisteme geri dönme umut ve özlemi, bu amaçla bu ülküyle yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri