ÇAKIR MEDYA

Kurtulmuş “Ordu İçin 5 Mega Proje”

Kurtulmuş “Ordu İçin 5 Mega Proje”
02 Haziran 2015 - 17:22

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş milletvekili adayı olduğu memleketi Ordu’da yapılacak 5 mega projeyi kamuoyu ile paylaştı.

kurtulmus-ordu-icin-5-mega-proje-acikladi-7375024_x_o

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, milletvekili adayı olduğu memleketi Ordu’da bir otelde ‘5 mega proje’ adıyla kente yapılacak hızlı tren, raylı sistem, konteyner limanı, yaylalara teleferik ve Karadeniz- Akdeniz ulaşım yolunu birbirine bağlayan demir yolu hattı yatırımlarının tanıtımını yaptı. 7 Haziran’daki genel seçimlerde Ordu’da 5’te 5 yapacaklarını iddia eden Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin deniz üzerine yapılan ilk havalimanı olan ve yunus_emre-21-214x300 Numan KurtulmuÅŸaçılışı gerçekleştirilen Ordu-Giresun Havalimanı’nı anımsatarakOrdu’nun hava, deniz ve kara ulaşım yolları açısından Türkiye’nin önemli bir kenti haline geleceğini vurguladı. Samsun’dan Ordu’nun Fatsa İlçesi Bolaman Mahallesi’ne kadar hızlı tren hat projesinin gerçekleştirileceğini, Karadeniz yaylalarını birleştiren Ordu’nun yaylalarından geçen ‘Yeşil Yol’ Projesi kapsamındaki güzergahta teleferikle yaylaların birleştirileceğini, Karadeniz-Akdeniz Otoyolu güzergahında da demiryolu hattı döşeneceğini vurgulayan Kurtulmuş ihtiyaç olan konteyner limanını da yapacaklarını söyledi.

Açıkladığı projelerin Türkiye projeleri olduğunu belirten Kurtulmuş, “Bu projeler kelimenin tam anlamıyla mega projelerdir. Türkiye’nin projeleridir aslında Ordu’yu ilgilendiren, Ordumerkezli Türkiye’nin projeleridir. Bu projeler hayata geçirildiğinde sadece Ordu ilimiz değilOrdu’nun çevre illerimizin hepsinin bu projelerin getirmiş olduğu, sağlamış olduğu etkilerden son derece olumlu bir şekilde etkileyeceğini hep beraber inşallah göreceğiz. Bu projeler her biri teknik detayları olan projelerdir. Sonuçta bu projelerin hayata geçirilmesiyle birlikte Orduluların ve çevresinde yaşayan illerimizdeki vatandaşlarımızın refah seviyesi arttırılacaktır” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri