ÇAKIR MEDYA

Maral”2019 da  Yerelde ve genelde CHP iktidara gelecek”

Maral”2019 da  Yerelde ve genelde CHP iktidara gelecek”
16 Nisan 2018 - 3:38

CHP Ordu İl teşkilatı danışma kurulu toplantısı Atatürk Kültür merkezinde yapıldı

İl danışma meclisinde  bazı eleştirilerde bulunan başkan Şahin, Anadolu Lisesinin İmam Hatip okulundan az olduğunu ve buralarda okumak için müracaat eden  öğrencilerin sayısının  çok fazla olduğunu bazı öğrencilerin eğitimlerini yapmak için yurt dışına gitmek zorun olduklarını belirtti.   34 İlde Anadolu lisesinin olmadığını ve 81 ilde İmam Hatip Lisesinin olduğuna değinerek, LGS sınavları için Karadeniz bölgesinde sadece Samsun Anadolu lisesinin bulunduğunu ifade etti..

Av. Atila Şahin, Belediyeyi de eleştirerek, Ordu sahil alanının beton yığınlarına dönüştüğünü, toplu taşımacılıkta ise vatandaşın perişan edildiğine değinerek,  “Geçenlerde Adalet ve Kalkındırma Partisinin il başkanı bir gazeteye beyanat vermiş. CHP’nin 90 yılda ne yaptıklarını soruyorlar, biz yaptıklarımızı anlatsak burada sabaha kadar bitmez.  Bu ülkeye  neler kazandırdığımızı herkes çok iyi biliyor.  Bende diyorum ki, eğer ne yaptıklarımızı öğrenmek istiyorsa, buradan sesleniyorum. Çıkalım bir TV. Programına  neler yaptığımızı eğer yüreği yetiyorsa  paylaşalım” diyerek AKP İl başkanı Av. Uğur Çelenk’e göndermelerde bulundu.

CHP Genel başkan Yardımcısı ve Ordu milletvekili Seyit Torun’un gönderdiği bir mesajın  okunmasından sonra konuşmasını bitiren başkan Şahin, programın bundan sonraki bölümünün  özel olarak soru-cevap şeklinde Basına kapalı devam edeceğini belirterek  Basın mensuplarına teşekkür ederek  dışarı çıkmalarını istedi.

Ünye CHP İlçe Başkanı İsa MARAL söz alarak ; Ünye ,Ordu , Türkiye geneliyle ilgili görüş ve önerilerini Sunan bir konuşma yaparak 2019 da  Yerelde ve genelde Cumhuriyet Halk Partisinin iktidara gelerek , Adaletsizliğin, yoksulluğun , yolsuzluğun, doğa talanının sona ereceğini, Türkiye nin kurtuluşunun reçetesinin Cumhuriyet Halk Partisin de olduğunu söyledi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri