ÇAKIR MEDYA

MHP’DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI

MHP’DEN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI
19 Nisan 2018 - 18:19

24 Haziran’da gerçekleşecek milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimleri hazırlıkları tüm Türkiye’de olduğu gibi Ünye’de de başladı. Bugün Milliyetçi Hareket Partisi Ordu 21. Dönem Milletvekili Cemal Enginyurt, Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ve Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Fazlı Yüksel erken seçim kararına ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere Ünye İlçe Binasında basın açıklaması yaptı.

Türkiye’de 2019 yılında olacak genel seçimin erkene alınması münasebetiyle basın açıklaması yapacaklarını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı Fazlı Yüksel “ Erken seçimin önce vatana, millete, devletimize, Ünye’mize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz: “Milliyetçi Hareket Partisi Sn. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Sn. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘Ayyıldız birlikteliği ve Cumhur İttifakı’ ile ilgili seçimimiz öncelikle ülkemize, Ordumuza ve Türk milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Milliyetçi Hareket Partililer olarak biz oturan bir teşkilat değil, her gün sahada olan bir yapıyla Türk milletine Milliyetçi Hareket partilileri ve ülkenin gidişatını anlatan bir yapıyla çalışıyoruz. İnşallah bu seçimler Türk milletinin birliği, beraberliği olur, çıktığımız bu kutlu yolda Türk milletinin Avrupa’ya karşı dik duruşunu sağlayan bir yapıyla siyaset yapar, 24 –Kasımda %60 oyla Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Partinin Cumhur ittifakında iktidar olur.” dedi.

 

Türk Milleti 25 Haziran sabahı inşallah aydınlık bir güneşle uyanacak diyen Milliyetçi Hareket Partisi Ordu 21. Dönem Milletvekili Cemal Enginyurt sözlerinde şunları kaydetti;

-Esas kanlı diktatör Trump’tır

“Türkiye dört bir koldan köşeye sıkıştırılmak istenen, iç ve dış güçler tarafından bölünmek ve parçalanmak istenen bir ülke olarak bütün olumsuzluklara rağmen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanının ve partinin verdiği destekle çok önemli bir süreçten geçiyor. ABD başta olmak üzere, Avrupa birliği ve Nato Türkiye’yi kurtarmaya talip oldular. İnsan haklarından kendini sorumlu gören ABD, Avrupa birliği Türkiye’yi diktatörden kurtarmaya çalışıyor. Tıpkı Saddam’dan kurtarmaya çalıştığı gibi, ‘Irak’ta Saddam’dan kurtarırsak ülke kurtulur’ dediler, Irak paramparça oldu, ‘Kaddafi diktatör’ dediler Libya paramparça oldu, Mısır param parça oldu, ‘Suriye’de Esad’dan kurtaracağız’ dediler 3.5 milyon insan Türkiye’ye geldi. Esas kanlı diktatör Trump’tır, esas kanlı diktatör Avrupa birliğidir, esas kanlı diktatörün temsilcisi Nato’dur. Bu güçler Türkiye’yi de Recep Tayyip Erdoğan’dan kurtaracaklar güya, bunun için oyun üstüne oyun kuruyorlar.

-Sayın Bahçeli’nin sözü sözümüzdür

Tek dertleri Türkiye’yi bölmek, parçalamak, tıpkı Suriye ve Irak’a döndürmektir. Sayın Bahçeli’nin sözü sözümüzdür, Sn. Recep Tayyip Erdoğan Türk milletinin ve bizlerin ortak adayıdır, biz ülkücüler bu zamana kadar verdiğimiz her söze sadık kaldık. Milliyetçi Hareket Partisine amansızca bir saldırı var, ‘Recep Tayyip Erdoğan’ı nasıl destekliyorsunuz, saray sizi satın mı aldı’ çok çirkin ahlaksızca ithamlarla bizim satıldığımızı söylen bir CHP ve kötü parti var. Satılmak ve satın almak pazarda olur. Bu CHP satma ve satın alma işini iyi biliyor, kötü partide dahil olmak üzere. Hamt olsun bizim ülkücüler olarak böyle bir bilgimiz becerimiz yok.

-Ak Parti Milletvekillerine bir çağrım var, 4 yıldır Ankara’da oturuyorlar artık kalan 64 günde halkın arasına girsinler

Seçime girmenin kaidesi kuralı var, 6 ay öncesinden 41 vilayette teşkilatını kurmak, büyük kongreni yapmış olmak. Köye muhtar olmak istediğinizde 6 ay önceden köyde ikametgahınız yoksa muhtar seçilemiyorsunuz. Bunu bilemeyen birisi bu ülkeye nasıl başkan olacağım der.  Mağdur edebiyatı yaratmaya çalışıyorlar, kaçmaya yer arıyorlar, CHP’ye sığınacaklar. Biz baştan beri hep cümbüş ittifakı diyoruz. CHP’ye sığınacaklarda bahane arıyorlar. Oturduğunuz yerden basın açıklaması yapıp genel merkezlerden ‘seçime hazırız’ demekle seçime hazır olmuyor. Seçim halkın içinde, halkın arasında oluyor. Milliyetçi Hareket Partisi olarak seçime hazırız, biz iktidar olacağız. Ak Parti Milletvekillerine bir çağrım var, 4 yıldır Ankara’da oturuyorlar artık kalan 64 günde halkın arasına girsinler. Bu millet Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyordu onlarda seçiliyordu ama şimdi bizde Recep Tayyip Erdoğan’a oy yeriyoruz öyle iş kalmadı artık. ‘Yukarıda Recep Tayyip Erdoğan, aşağıda Devlet Bahçeli’ diyor millet, herkes yağını denk alacak şimdi. Herkes sahaya inip çalışacak.

-İnşallah güneş Ünye’den doğacak ve bütün Türkiye’yi aydınlatacaktır

On bir ilçede 1.5 aydır Cumhur ittifakını anlatıyoruz ama bizim dışımızda sahada hiçbir parti yok. İnandığımız bir dava, sevdiğimiz bir millet aşkımız olan bir vatanımız var. İlk seçimlerde yani 24 Haziranda MHP iktidar olacaktır, bunun için gece, gündüz çalışmalıyız. Allah bugün ilk açıklamamızı bize Ünye’den yapma fırsatını verdi, İnşallah güneş Ünye’den doğacak ve bütün Türkiye’yi aydınlatacaktır.

-Seçimin erkene alınmasına yegâne sebebi yerel seçimlerde oluşabilecek kötü bir tablonun kötü bir olayın engellenmesi içindir

Bir yerel seçim sonrasında yapılacak olan genel seçim ittifakın ruhuna zarar verebilir. İttifakta bir huzursuzluk yaratabilir. Çünkü takdir edersiniz ki her Parti kendi belediye başkan adayına çalışacak. İster istemez kırgınlıklar, küskünlükler oluşabilecek. Bu kırgınlık ve küskünlük ittifakın ruhuna zarar verebilir diye düşündük. Onun için genel seçiminin yerel seçimden önce olmasını istedik. Seçimin erkene alınmasına yegâne sebebi yerel seçimlerde oluşabilecek kötü bir tablonun kötü bir olayın engellenmesi içindir. Türkiye’de de kabul görmüş bir karardır. Ekonomik çevre ve piyasalar bu seçimi olumlu karşılanmıştır. Seçimin bu kadar erken olması ekonomik anlamda da piyasaları rahatlatacaktır. Çünkü belirsizlik insanların yatırım yapmasını engelliyor, piyasada paranın dolaşımını engelliyor, piyasadaki tedirginlikle birlikte her geçen gün kriz beklentisine dönüşüyordu bunları ortadan kaldırılmak için böyle bir sonuca varılmıştır. Hayırlı olsun.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri