ÇAKIR MEDYA

MİLLİ İTTİFAK ORDU’DA BULUŞTU

MİLLİ İTTİFAK ORDU’DA BULUŞTU
23 Mayıs 2015 - 9:41

20150522_635456

 MİLLETİMİZ BİZE SAHİP ÇIKACAK
Milli İttifak mitingleri için Karadeniz’e çıkarma yapan (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Artvin, Rize, Trabzon ve Giresun’un ardından Ordu’ya gelerek bir otelde kahvaltılı sohbette gazetecilerle bir araya geldiler.
Kamalak, Ordu’da yaptığı konuşmada, iki kardeş parti olarak ülkenin sorunlarını çözmek için yola çıktıklarını söyledi. Attıkları her adımdan ve söyledikleri her sözden emin olarak yürümek istediklerini anlatan Kamalak, “Milli ittifakımız Meclis’te yerini almayacak olursa bu seçimi yapmanın hiçbir manası olmayacaktır. 4 parti, yıllardır Meclis’teler ama Türkiye’nin işsizlik sorunu ve Türkiye’nin dış borçları arttı. Türkiye’de olduğu gibi Ordu’da da taşeron işçiler vardır. 10 yıl önce Türkiye’deki taşeron sayısı 384 bin iken bu sayı 2 milyona yaklaştı. Bu sorunların çözülmesi isteniyorsa Meclis’in yeni bir sese ve ruha kavuşması lazım. Komşu ülkeler Suriye, Libya, Irak ve diğerleriyle olan ilişkilerimiz 10 yıl önce daha iyiydi.”
YAZICIOĞLU’NUN BELGELERİNİ HÜKÜMET  AÇIKLAMALI”
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehit olmasıyla ilgili belgeler mide bulandıran filmlerle değil, hükümet kanadıyla halka açıklanmalı. O filmde anlatıldığı gibi gidişat belliyse, Paralel Yapı cinayeti hazırlamışsa ne güne duruyorsunuz? Başka tarafları suçlamakla bu olay aydınlatılmaz” dedi.

Bir filmde Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünün Paralel Yapı’yla ilişkilendirildiğini ifade eden Kamalak, “Muhsin Yazıcıoğlu’nun şehit olmasıyla ilgili belgeler mide bulandıran filmlerle değil, hükümet kanadıyla halka açıklanmalı. O filmde anlatıldığı gibi gidişat belliyse, Paralel Yapı cinayeti hazırlamışsa ne güne duruyorsunuz? Başka tarafları suçlamakla bu olay aydınlatılmaz” diye konuştu.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ise Karadeniz’de büyük bir coşku ve katılım gördüklerini belirtti. Milli İttifak’ın kurulmasıyla birlikte iktidar ve siyasi partilerde panik havası oluştuğunu savunan Destici, sözlerine şöyle devam etti:
“BİRLİKTE MİLLİ İKTİDARI OLUŞTURACAĞIZ”
“İnşallah güçlü bir ekiple Meclis’e gireceğiz ve milli iktidarı oluşturacağız. Milli İttifak’ın kurulmasıyla birlikte başta muhalefet partisi olmak üzere siyasi partilerde bir panik havası oluştu. Onlar bu düzenin sürmesinden yanalar. Meclis’te aynı grupların bulunmasını istiyorlar ama milletimiz bu soyguncu ve vurguncu, adaletsiz ve antidemokratikyunus_emre-21-214x300 düzenin sürmesinden memnun değil. Milli İttifak milletimizin önünde güçlü bir alternatif oldu ve inşallah milletimiz 7 Haziran’da bizlere sahip çıkacaktır.”
DİYANET İŞLERİ ‘ibreti alem için iade ediyorum”
Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in kendisine tahsis edilen yüksek fiyatlı arabayı iade etmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Destici, “Diyanet İşleri Başkanı yüksek maliyetli bir araba aldı ama bir erdemlik yaparak, şu cümlelerle, ‘ibreti alem için iade ediyorum’ dedi. Yalnız, birileri bunu kabul etmedi ve kendilerine dün yeni bir araba daha gönderdi. Birileri kendi haramlarına başkalarını ortak etmek istiyor. Çünkü haramı mübah hale getirmenin ve meşrulaştırmanın başka yolunu bulamadılar” şeklinde konuştu.
HDP’YE OY VERMEK, KATİLLERLE BERABER OLMAKTIR”
“Ne adına olursa olsun HDP’ye oy vermek demek, PKK’nın geçmiş 30 yıldaki katliamlarına ortak olmak demektir” diyen Destici, “PKK ve hükümet arasında yürütülen bir müzakere süreci var. Bunlar, Apo’ya özgürlük, ana dilde eğitim ve anayasanın değiştirilerek vatandaşlık tanımının değiştirilmesini istiyor. Bu konu da net bir şekilde anlaşıldı. Ne adına olursa olsun HDP’ye oy vermek demek, PKK’nın geçmiş 30 yıldaki katliamlarına ortak olmak demektir. Gelecekte yapacaklarını da onaylamış demektir. HDP eşittir PKK. Bunu kimse aklından çıkarmasın.”
“YAZICIOĞLU’NU KİMSE İSTİSMAR ETMEYE KALKMASIN
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüne ilişkin, “Şehit olan Muhsin Yazıcıoğlu’nu kimse istismar etmeye kalkmasın. Kendi çıkarları için tablolarına alet etmesinler. Eğer gerçekten ellerinde belge varsa bunu savcılığa verecekler. Bunun üzerinden siyaset yapmayacaklar” diye konuştu.

11350527_10205717919858628_478940972327865542_n

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri