ÇAKIR MEDYA

MİNİK KALPLERİ FETH ETTİLER

MİNİK KALPLERİ FETH ETTİLER
20 Nisan 2015 - 8:06

ÖĞRENCİLER MİNİK KARDEŞLERİNE HEDİYELER VERDİLER

11149182_823973351027988_1204770560_n

18.04.2015 tarihinde Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Konseyi Derneği Üyeleri ve  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri, Ünye Sabancı Çocuk Esirgeme Kurumun da bulunan çocukları ziyaret ettiler. Yapmış oldukları bu ziyaret sırasında minik kardeşlerimize hediyeler vererek onların sevincinde büyük rol oynadılar.

Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Konseyi Derneği Üyesi Harun GÜLECEN;

” İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrencileri olarak Ünye Sabancı Çocuk Esirgeme Kurumunda bulunan kimsesiz çocukları ziyarette bulunduk ve onlara küçük hediyeler aldık. Bu ziyaretimizle de onların sevincine ortak olmaya çalıştık. Baktığımız zaman bizlerin toplum olarak üstümüzdeki bu vurdumduymazlık kiremitlerini kırarak, bu tür sosyal sorumluluklara daha fazla önem vermemiz gerekiyor. Biz Öğrenci Konseyi Derneği olarak bu tür projeleri kendi çabalarımızla zaman zaman gerçekleştiriyoruz. Huzur Evleri, Çocuk Esirgeme Kurumları gibi kuruluşları, çeşitli dernekler ve vakıflarla el ele vererek, yapmış olduğumuz küçük ziyaretlerle, onları sevindirmek, mutlu etmek ve dualarını almak adına gerçekleştirmek mümkündür.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Bu proje kapsamında kendilerine destek olan herkese ve ayrıca bu ve bunun gibi projelerde en büyük destekçileri olan Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Konseyi Derneği Başkanı Selahattin IŞIK’a teşekkürlerini iletti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri