ÇAKIR MEDYA

Muammer Bilgiç Seçim Sonrası Konuştu

Muammer Bilgiç Seçim Sonrası  Konuştu
16 Haziran 2015 - 11:00

11117645_896551713725081_675117334_n (1)

Genel Seçimler sonrası bir dizi ziyaretlerde bulunan Saadet patisi Milletvekili adayı Muammer Bilgiç ,gazetemize yapmış olduğu ziyarette açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Ordu Milletvekili Adayı Muammer BİLGİÇ;

”Öncelikle 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşen Milletvekili seçimlerimizin ülkemize ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Meclisteki 4 siyasi partinin varlığında bir değişim olmadı ve sadece koltuk sayısı yunus_emre-21-214x300değişti. Şuanda kurulacak olan bir azınlık hükümetinin ya da herhangi bir kombinasyonla oluşacak olan koalisyon hükümetinin başarılı olmasını temenni ediyorum. Çünkü bu ülke hepimizin ve herkesinde başarılı bir hükümete ihtiyacı var. Bu nedenle mecliste bulunan partilerimizin en kısa zamanda hükümeti kurmaları ve hükümeti kurduktan sonra da rant ekonomisinden reel ekonomiye geçmelerini bekliyoruz. Bunun haricinde eğer birbirleriyle  uğraşma, kimlik kavgalarına girme, farklı kulvarlarda koşup ekonomi ile ilgili meselelere neşter vurmama noktasında direnç gösterirlerse bu ülkemizin hayrına olmaz. Tabi bu partilerin başarılı olabilmesi için bizim geçmişten bugüne savunduğumuz milli görüşün temel prensipleri var. Bunlara yaklaşmaları ya da bu prensipleri benimsemeleri gerekir.

Ordu ve Ünye’de oy oranımızı arttırdık 

Ünye’de 1.3 olan oyumuz 4.13’e ve Ordu’da 0.8 olan oy yüzdemiz 2.27’ye çıkarak  7 haziran 2015 seçimlerinde Ordu’da ve Ünye’de Saadet partisi oylarını artırarak seçimden çıkmıştır. Tabi temennimiz ve beklentimiz bu oy oranlarının Türkiye genelinde de artmasıydı fakat 2011 seçimlerine göre çok az bir artış oldu.

Bizler hazine yardımı almadan seçim çalışmalarımızı yürüttük

Tabi bu etkide de medya kurumlarımızın etkisinin olmadığını kimse söyleyemez. Bizim partimiz yandaş medya tarafından ana haber bültenlerinde gösterilmedi. Bizler hazine yardımı almadan seçim çalışmalarımız yürüttük. Yerel medyada ki yansımamız da baktığımız zaman ulusal medyada ki yansımamızdan çok ta farklı olmadı. Çünkü burada hakim ses önemli. Biz yerel medyayı ne kadar kullanıyorsak hazine yardımı alanlar yerel medyada bizlerden daha fazla yer buldular. Bunun etkisini gördük.

 Önümüzdeki seçimlerde oy oranımız daha da artacak

Ama bu seçimlerde bizim için şöyle bir avantaj söz konusu oldu…  2007 seçimlerinde eşi başörtülü cumhurbaşkanı gündemine giden seçimler 2011’de Numan Bey’in ayrılması ve sivil anayasa meselesi ile bizim dinlenmemiz insanlar tarafından engellenmişti. Fakat bu seçimlerde  bizi daha yakinen dinlediler ve anlamaya çalıştılar. Şimdi bizim söylediklerimizle meclisteki 4 partiyi kıyaslayacaklar… Bunların hükümet kurabilme, kurdukları hükümeti yönetebilme becerisini kıyaslayacaklar ve bir sonraki seçimlerde bizim oy oranımızın daha da artacağına inanıyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri