ÇAKIR MEDYA

“O Yaratılmışların En Mükemmeli, En Şereflisi ve Kâinatın İftihar Kaynağıdır”

“O Yaratılmışların En Mükemmeli, En Şereflisi ve Kâinatın İftihar Kaynağıdır”
15 Nisan 2015 - 17:57

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Kutlu Doğum Haftası Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

IMG_0095

 

Mesajında, Kutlu Doğum Haftası temasının 2015 yılı için “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı ve Hukuku” olarak belirlendiğini belirten Demirci, bu temayla Hz. Peygamber Efendimizi (S.A.V.) anmak, onu anlamak, onun temsil ettiği aşkın değerler bütününü tanımak ve hayatımıza ışık tutan bir meşale yapabilmek çabasının akla geldiğini ifade etti.

 

Demirci mesajında şu görüşlere yer verdi,  “İnsanlığa büyük bir lütuf ve alemlere rahmet olarak gönderilen, İslam’ın evrensel mesajını bize ulaştıran Sevgili Peygamberimizin (SAV) dünyaya teşriflerinin sene-i devriyesi münasebetiyle kutlanan “Kutlu Doğum Haftası”nı idrak etmenin, ebedi huzur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Hz. Muhammed (Sav), yaratılmışların en mükemmeli, en şereflisi ve kâinatın iftihar kaynağıdır. O’nun hayatı dürüstlüğün, erdemin, şefkat ve merhametin sınır tanımayan boyutlarıyla ve hakikat ile hatayı birbirinden ayıran ölçüsüyle bizleri aydınlatmıştır. Mukaddes sözleri, tavsiyeleri, yaşama ve hayatı algılama şekliyle de bütün kâinat için mutlak bir rehber olmuştur.

Bu vesileyle başta Akkuşlu hemşerilerimiz olmak  üzere, ülkemizin ve İslam aleminin Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyor, ülkemizin birlik ve beraberliğine, insanlık aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını diliyorum”

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri