ÇAKIR MEDYA

“Ordu Bir Huzur Şehri”

“Ordu Bir Huzur Şehri”
24 Mart 2015 - 10:48

Ordu, TÜRSAB Dergisi’nde

002 (1)

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin aylık dergisi  TÜRSAB’da Ordu’ya  8  sayfa ayrılarak,  etkin bir tanıtım yapıldı.

“Ordu’ya 8 Sayfada Yer Verildi”

Vali İrfan BALKANLIOĞLU’nun, Ordu’da turizm hareketliliği sağlamak amacıyla  başlattığı tanıtım atağı kapsamında Ordu, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB’ın,  Türkiye genelindeki seyahat acentelerine dağıtılan, turizmle ilgili her türlü noktaya ulaştırılan 64 sayfalık derginin Mart sayısında 18. Sayfadan  25. sayfaya kadar Ordu’ya oldukça geniş yer verildi.

“Ordu’nun Tanıtılması, Turizm Şehri Olma Yolunda Önemli Katkı Sağlayacak”

“Dereleri, yaylaları, tarihi yapıları, fındıktan hamsiye  Karadeniz’in özgün lezzetleri, denizle kucak kucağa, doğanın benzersiz görüntüleri ‘peştamalı yeşil, gözleri mavi kent’ ‘Türkiye’de ilk dere turizmi’, ‘Ordu’nun dereleri turizme kazandırılacak’, ’Türkiye’nin en uzun kanyonu Çamaşta,  ‘Yüksek yüksek tepelere ev kurulacak’, ’Balıkçılık ve yaban hayatının başkenti  olacak’, ‘Fındığın başkenti’,  ‘Boztepe’, ‘Kent merkezinin zenginlikleri’, ’Neler yemeli, neler almalı ‘ başlığıyla yer alan  Ordu’nun bütün güzelliklerinin yazı ve fotoğraflarla  tanıtımının yapıldığı Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin dergisi,  ilimize tanıtım açısından önemli bir ivme kazandırmıştır” diyen Vali BALKANLIOĞLU, “Ülkemizin turizm politikalarının geliştirilmesinde ve turizm yatırımlarında önemli bir görev üstlenen Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)’nce aylık olarak çıkarılan derginin Mart sayısında ilimizin tarihi, turistik ve kültürel değerlerine geniş yer verildi. İlimizin turizm alanında gelişmesi ve kalkınması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TÜRSAB Dergisinde geniş bir şekilde yer verilmesi ve Ordu’nun tanıtılması, ilimizin turizm şehri olma yolunda önemli katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

“Ordu Bir Huzur Şehri”

Vali  İrfan  BALKANLIOĞLU, TÜRSAB dergisinde yer alan makalesinde,  Ordu’nun doğal ve tarihi değerleri ile ilgili ”Allah Ordu’ya güzellikler bahşetmiş, masmavi deniz, yemyeşil dağlar, derin vadiler, ürkütücü kanyonlar, serin yaylalar. Ordu’da, yayla hususunda Türkiye’nin 24 adet tescilli kültür ve turizm merkezi var. Ordu’da, Karadeniz otoyolu sahilden geçmedi bu yüzden kıyılarımız eskisi gibi pırıl pırıl deniz, dantel gibi koylar, balık zengini sofralar var. Yöre insanımızın misafirperverliğini herkesin görmesini isteriz. Burası bir huzur şehri. Karadeniz turuna çıkanlar Ordu’yu atlamasınlar, gezileri eksik kalacak yoksa” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri