ÇAKIR MEDYA

ORDU BÜYÜK ŞEHİR ,BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR

ORDU BÜYÜK ŞEHİR ,BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR
20 Mart 2015 - 11:03

AMAÇ ORDU’YU DÜNYA ŞEHRİ YAPMAK

03-1

Ordu Büyükşehir Belediyesi bir heyeti uluslararası gelişmiş kentlerin alt yapılarını incelemek ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacı ile yurt dışı temaslarına gönderdi.

4 günlük programda,  Dubai’de geniş kapsamlı ziyaret gerçekleştiren heyet,Katar’da da ikili ilişkileri geliştirecek görüşmeler yaptılar. Katar’da Doha Türk Büyükelçiliğini ziyaret eden Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Civelek ve Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Mücahit Bıyıkoğlu,burada Büyükelçi Ahmet Demirok’la bir araya gelerek Türklerin yatırım fırsatları ilealt yapı çalışmaları konusunda bilgiler aldı.

Bu ziyaretlerin ardından  Birleşik Arap Emirliklerine bağlı Sharjan’da  Üniversiteler bölgesine ziyarette bulunan heyet, Amerikan Üniversitesi’nde Ekonomi Bölümü Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Genç’ le de bir görüşme gerçekleştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Civelek ve Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Mücahit Bıyıkoğlu, Dubai, Katar ve Sharjan’daki teknik gezilerinde yetkililerle görüşerek temas ve incelemelerde bulundular.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri