ÇAKIR MEDYA

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Engelliler Haftasını Unutmadı!

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Engelliler Haftasını Unutmadı!
15 Mayıs 2015 - 12:33

Adsız

Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Engelliler Haftası nedeni ile Ünye Sakatlar Derneğini ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette engellilerin yaşadığı sorunlar konuşulurken Çakırtepe Hastanesinin  engellilerin vatandaşların her zaman yanında olduğu vurgusu dile getirildi.

Ünye Sakatlar Derneği Başkanı  Arslan GÜDEK engellilerin yaşadığı sorunları, beklentileri, engelli vatandaşların daha kaliteli bir hayat yaşamak için yapılması gerekenlere vurgu yaparken gerek devletin, gerek kurum ve kuruluşların ve gerekse vatandaşların, herkesin engelliler konusunda çok daha hassas ve özenli olması gerektiğine değindi.

Ziyarette Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi adına konuşan Pazarlama ve İnsan Kaynakları Müd. Cihan BAŞOĞLU ‘’ Bu özel günler çok önemlidir. Bu günler sayesinde engelliler düşünülmeden yapılan hatalar ve yanlışlıklar düzeltiliyor, engelliler hatırlanıyor ve bir sonraki yapılması muhtemel hataların önüne geçiliyor. Bu günler sayesinde bir gün bizlerin de engelli olabileceği duygusu tüm insanlıkta canlanıyor ve sağlıklı her birey kendisini sizlerin yerine koyuyor. Onun için bu günler önemlidir’’ şeklinde konuştu. Cihan Başoğlu konuşmasının sonunda  Toplumun engelliler ve yaşadıkları sorunlar konusunda duyarlılığını arttırmak, bilgi ve farkındalıklarını geliştirmek herkesin sosyal sorumluluğu olduğuna da dikkat çekti.

Ziyaretin sonunda , Ünye Sakatlar Derneği Başkanı Arslan GÜDEK ve dernek üyeleri de ziyaretten duydukları memnuniyetleri teşekkür ederek dile getirdiler. Hastane olarak kendilerine verilen hizmetten ve gösterilen önemden son derece memnun olduklarını dile getiren dernek başkanı GÜDEK ve dernek üyeleri; ‘ bizleri her zaman hatırlıyorsunuz bu gün de yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz.’ şeklinde konuştular.

Ziyarette engellilerin yaşadıkları bir çok sorun konuşulurken ; bu gün gelinen noktada insanların duyarlılığının ve ilgisinin her geçen gün artıyor olmasının sevindirici bir durum olduğuna dikkat çekildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri