ÇAKIR MEDYA

ŞAHİN ‘BU BASKIN BİR SEÇİM’

ŞAHİN ‘BU BASKIN BİR SEÇİM’
20 Nisan 2018 - 14:08

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanlığı, Saadet Partisi İlçe Başkanı Özgür Şahin ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretlerini daha önceden planladıklarına değinen İYİ Parti İlçe Başkanı İrfan Demir, “Gerçekleştirecektik ki acil, baskın, erken ne derseniz deyin bir seçim atmosferine girmiş olduk” dedi.

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin ise, Demir ve yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini sunup, erken seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisinin ittifak sürecine dahil olacak mı sorusu üzerine Şahin, “herhangi bir siyasi partiyle oturup konuşulmuş, anlaşılmış bir nokta, bir sonuç yok” ifadelerini kullandı.  

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir: “Biraz gecikmelide olsa bir iadeyi ziyaret planımız vardı, daha önceden programlamıştık, onu gerçekleştirecektik ki acil, baskın, erken ne derseniz deyin bir seçim atmosferine girmiş olduk. Memleketimiz için hayırlı olsun, yani biz bir erken seçim bekliyorduk. Bundan sonrası içinde yine çalışmalar devam edecek, inşallah Türkiye’yi güzel günlere, iyi bir geleceğe kavuşturmak her birimizin hedefidir. Bunun dışında birlik, beraberlik içerisinde, güzel bir atmosferde inşallah neticeye ulaşırız diye düşünüyorum” dedi.

“Bu Seçim Baskın Bir Seçim”

Saadet Partisi Ünye İlçe Başkanı Özgür Şahin: “Bizde Saadet partisi olarak, İYİ Parti İlçe Başkanı İrfan Demir beyin şahsında yönetim kurulu üyelerine, bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Tabi ki ülkemiz bir anda sıcak gelişmelerle karşı, karşıya kaldı. Dün Cumhurbaşkanımızın açıklamasıyla 24 Haziran 2018’de seçimler yapılacak ülkemiz için, insanlık için hayırlı olmasını cenabı haktan niyaz ediyoruz. Tabi ki bu seçim baskın bir seçim, biz böyle ifade ediyoruz. Erken seçim değil, çünkü bitmiş bir ekonominin belki de önümüzdeki günlerde ciddi manada sıkıntı çıkarta bilecek, ülkemiz açısından ekonomik anlamda bir durumla karşı, karşıya kalmaması noktasında Cumhurbaşkanımız erkene almıştır. Biz Saadet Partisi olarak seçime hazır bir şekilde giriyoruz, çünkü Ünye teşkilatı olarak 8.5 aydır sahadayız, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, kurum, kuruluş, vakıf, dernek, sendikalarla beraberiz.

“Saadet Partisinde İttifak Söz Konusu Değil”

Kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, herkesle kucaklaşmayı istiyoruz. Bu ülkenin ayrışmaya değil kucaklaşmaya ihtiyacı var. Önümüzdeki günlerin ülkemiz açısından, ümmet açısından, coğrafya açısından hayırlı neticeler alacağına inanıyoruz. Bu baskın seçim inşallah en kısa zamanda da bu iktidarın, ülkemizin, milletimizin tercihiyle yenide güzel günlerin açısından gitmesi vesile olacağını düşünüyorum. Erken seçim olmadığı için bu baskın seçim, bununla ilgili genel merkezimiz Cumartesi günü, genel idare kurulu üyelerimizi, Pazar günün il başkanlarımızı toparlayacak. Biz Saadet Partisi olarak herkesle oturup konuşmaya varız. Bu konuda hangi siyasi düşüncede olursa olsun, çünkü bu insanların oturup konuşmaya ihtiyacı var. Bir takım problemlerinde ülkemiz açısından konuşarak hallolacağına inanıyoruz. Biz herkesle oturup konuşmaya hazırız ama şuanda ortada herhangi bir siyasi partiyle oturup konuşulmuş, anlaşılmış bir nokta, bir sonuç yok” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri