ÇAKIR MEDYA

Tüm Köy Sen ilçe gezilerine başladı

Tüm Köy Sen ilçe gezilerine başladı
23 Nisan 2018 - 0:38

        

    Tüm Üretici Köylüler Sendikası Ordu Şubesi 2 Mayıs 2018 tarihinde yapacağı panelin duyurusunu yapmak ve örgütlenme çalışmaları için Gürgentepe ve Gölköy’deydi.

Örgütlenme ve panel çalışmaları hakkında Gürgentepe ve Gölköy’de üreticileri bilgilendiren Tüm Köy Sen Ordu Şube Başkanı Zekayi Sağra, “Fındıkla ilgili politikaların değişmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz ama bir adım atılmıyor. Ürünümüze ve geleceğimize sahip çıkmak için üreticileri örgütlü davranış göstermesinden başka seçeneği yok.” diyerek üreticilere sendikaya üye olmaları için çağrı yaptı.

Ürünümüz için taraf olmalıyız

            Sağra, “Bu zamana kadar bizim dışımızdakilerin fındık politikası hakkında karar vermesini hep bekledik. Artık bu geleneği sonlandırmalıyız. Kendi taleplerimizi sesli olarak dillendirip gerçekleşmesini sağlamalıyız. Bunun yolu da ele ele vermekten geçer. Oyalanmaktan, kandırılmaktan bıktık. Gerçekleştirdikleri fındık politikasının sonucunda üreticiler olarak kendi toprağımızda yerli ve yabancı fındık tekellerinin marabası durumuna düşeceğiz. Buna izin vermeyeceğiz.” dedi.

Panelde üreticilerin talepleri dillendirilecek

            Üreticileri panele davet eden Sağra, “ Sesimizi yükselmek, taleplerimizi dillendirmek için bir panel düzenliyoruz. Sendikamızın Örgütlenme Uzmanı Sedat Başkavak, Ziraat Mühendisleri Odası Genel Başkanı Özden Güngör ve Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanı Zafer Şenyurt’un konuşmacı olduğu panelimiz 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da TESK Hotel toplantı salonunda yapılacak. Birlikte olalım, taleplerimizi birlikte dile getirelim.” diyerek panele çağrı yaptı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri