ÇAKIR MEDYA

Tüm Köy Sen “Şartları lehimize çevireceğiz”

Tüm Köy Sen “Şartları lehimize çevireceğiz”
23 Nisan 2018 - 14:22

Tüm Köy Sen yöneticileri Perşembe ilçesindebildiri dağıtarak, afiş asarak panele katılım çağrısı yaptı.

Tüm Köy Sen Ordu Şube Başkanı Zekayi Sağra, yönetim kurulu üyeleri Tuncay Zengin, Hasan Aydoğan ve Akif Alan’la birlikte yaptıkları Perşembe gezisinde “Ürünümüze, emeğimize, geleceğimize sahip çıkmak için geç kalmayalım, birlikte omuz omuza haklarımıza sahip çıkalım.”çağrısı yaptılar.

Yasal hakkımızı da ürünümüzün değerini de vermiyorlar

            Bildiri dağıtımı sırasında kahvehanelerde üreticilere seslenen Sağra, “Yasal hakkımız olan desteleme payımızı bile vermiyorlar. Tarım Yası’nda belirtildiği gibi GSMH’ın yüzde birinin altında olmaması gereken tarıma destek yüzde yarımın üzerine çıkmadı. Köylüye destek bakımında cömert davrandıklarını söyleyen hükümet hakkımızı bile vermiyor. Bu durumu değiştirmeliyiz. Şartları lehimize çevirmeliyiz. Bunun birici koşulu sendikaya üye olup birlikte hareket etme olanağını yakalamaktır.” dedi.

Şube Sekreteri Tuncay Zengin de konuşmasında fiyat politikasına değinerek, “Her yıl şirketlerin ve hükümetin nasıl politika uygulayacağını bekliyoruz.  Bu nedenle de g,derimizi bile karşılamayan bir fiyattan ürünümüzü satmak zorunda kalıyoruz. Birlikteliğimizle bu olumsuz gidişi durduracağız.” dedi.

Panele çağrı

            Üreticilerin soruları da yanıtlandıktan sonra 02 Mayıs 2018 tarihinde saat 13.30’da TESK OTEL toplantı salonunda yapılacak panele katılım çağrısı yapıldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri