ÇAKIR MEDYA

Ünye Arif Nihat Asya Meslek Lisesi Kızları Finale Kaldı

Ünye Arif Nihat Asya Meslek Lisesi Kızları Finale Kaldı
14 Nisan 2018 - 13:17

Ünye Arif Nihat Asya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi) Mustafa Kemal Atatürk’ü Anlamak Konulu Ulusal Resim Yarışmasında İki Öğrencinin Eseri İle Yarı Finale Kaldılar. Yarışmaya   12-E Sınıfı Grafik Ve Fotoğraf Alanı Aleyna Alınlık Ve 10-E Sınıfından  İlayda Nur Şahin Katıldı.

Öğretmenleri Sevdiye Kayır Rehberliğinde Yapılan Çalışmalarda,Kayır Şöyle Konuştu’’laik Cumhuriyet Vatandaşlığı Bilincinin  Genç Nesillerde Artırılması Laik Cumhuriyet Hedeflerinin Benimsetilmesi Amaçlı Özgün Çalışmalar Yaptırılmıştır. Öğrencilerimi Şimdiden Tebrik Ediyorum, Hedeflerinde Yolları Açık Olsun Diliyorum’’dedi.

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anlamak Konulu Fikir Ve Proje Yarışmasında ,Mustafa Kemal Atatürk’ü Anlamak Üzerine Şiir, Makale, Mektup Ve Görsel Olarak Video Ve Anlatmalarına Göre Üç Ayrı Kategoride (Yazınsal, Resim, Video) Değerlendirildi. Yarışmaya Her Öğrenci Yarışmaya Sadece 1 Adet Eser İle Katıldı.

Dereceye Giren Öğrencilerin Ödülleri 12 Mayıs 2018 Tarihinde İstanbul’da Düzenlenecek Törenle Verilecek.

 

Yarışmanın Sonunda, Resim, Video Ve Yazınsal Eserler Olarak Üç Farklı Kategoride Birinci Olan Öğrencilere 5 Bin, İkincilere 3 Bin Ve Üçüncüleri İse 2 Bin Türk Lirası Ödül Verilecek. Ayrıca Jüri Tarafından Belirlenecek 10 Öğrenciye Bin Türk Lirası Mansiyon Ödülü Verilecek. Dereceye Giren Öğrencilere Ayrıca Bölgelerindeki Sanayi Kuruluşları Tarafından Çeşitli Hediyeler Verilecek.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri