ÇAKIR MEDYA

ÜNYE BELEDİYESİ TAM GAZ ÇALIŞIYOR

ÜNYE BELEDİYESİ TAM GAZ ÇALIŞIYOR
01 Nisan 2015 - 1:42

FEN İŞLERİ EKİPLERİ HİZMETTE HIZ KESMİYOR

........

Belediyemiz 2015 yılında da hizmet atağına devam etmektedir. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen alt yapı ve yol kaldırım çalışmalarının yanı sıra perde duvar ve yol genişletme çalışmalarımızda önemli mesafeler kaydedilmiştir.

2015 yılı mart ayı itibarıyla

 

  • Denizbükü Mahallesi Beyli Mevkiinde 20 cm kalınlığında 651 m2 beton yol yaptırılmıştır.

 

  • Denizbükü Mahallesi, Kuşdoğan Mahallesi,Çakmak Mahallesi – Sarıhalil Mahallesi, Çiğdem Mahallesi – Tekiraz Mahallesi, Nurettin Mahallesi, Pelitliyatak Mahallesi – Çatak Mahallesi ve Sofutepesi Mahallelerinde çalışmalar devam etmektedir.

 

  • Sarıhalil Mahallesi Yalak Mevkii 52 metre uzunluğunda 4 metre yüksekliğinde Taş Duvar Yapılmıştır.

 

  • Tekkiraz Mahallesi Koruklu Mevkii 18,60 metre uzunluğunda 8 metre yüksekliğinde Taş Duvar Yapılmıştır.
  • Çiğdem Mahallesi Düz Mevkii girişinde 45 metre uzunluğunda 3,20 metre yüksekliğinde Betonarme Perde Duvar Yapımına başlanılmış olup çalışmalar devam etmektedir.

 

  • Denizbükü Mahallesi Beylii Mevkiinde 2 metre yüksekliğinde 20 metre uzunluğunda perde duvar ihalesi yapılmış olup alt taraftaki yeni yapılan beton yolun yapımının ardından çalışmalarımız başlatılacaktır.

 

Yol medeniyettir, güzelliktir, kolaylıktır. Şehrimizin en ücra mahallelerinde vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlayabilmek için çalışmalarımız devam edecek,  vatandaşlarımız layık olduğu hizmete kavuşacaktır.

Mahalle Muhtarları Yapılan Çalışmaları Hakkında bilgi vererek Ünye Belediyesine Teşekkür Etti.

Çiğdem Mahalle Muhtarı Osman Demir: Kışın selden dolayı yolumuz tamamen uçmuş idi. Daha sonra Ünye Belediyesine biz başvurduk istimlak duvarı için. 45 metre uzunluğunda duvar çalışmalarımız şuan başlamıştır. Ben Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar beye ve ekibine mahallem adına çok teşekkür ediyorum.

Sarıhalil mahalle muhtarı Ahmet Hoşnut: Sarıhalil Yalak Mahallesinde bulunan 52 metre yapılan duvar şuan itibari ile bitmiş olup son rötuşlarını yapıyor ekip arkadaşlar. Bu duvarı bize yapan Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 2014 te yaşadığımız sel felaketi nedeni ile uçan yolda ekip arkadaşları kontrol ettikten sonra çalışmaları hızlı bir şekilde sürdürüldü ve sona gelindi ben emeği geçen herkese mahallem adına çok teşekkür ediyorum.

Tekkiraz Mahalle Muhtarı Yakup Balcı : yapılan çalışmalarla ilgili “koruklu mahallemizin en sıkıntılı noktalarından bir tanesinde ünye belediyemizin yapmış olduğu istinat duvarı için sayın başkanımıza ve ekinibe çok teşekkür ediyorum. Özellikle kış mevsiminde yaşanan yoğun yağışlardan sonra bu yol sürekli olarak uçmaktaydı. Yıllardır yapılan çalışmalar yolun uçmasına engel olamadı. Ünye belediyemizin yapmış olduğu bu istinat duvarı çalışmasından sonra artık yolumuz daha güvenli hale geldi.” Dedi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri