ÇAKIR MEDYA

ÜNYE ÇİMENTODA NELER OLUYOR?

ÜNYE ÇİMENTODA NELER OLUYOR?
05 Ağustos 2022 - 0:59

Oyak Grup Başkanı Çimento Beton Kağıt Sektörü Suat Çalbıyık Ünye’de.

Oyak çimentoya bağlı Ünye çimentoyu ziyaret eden en düzey yönetici Suat Çalbıyık , Çakır medya olarak yaptığımız haberlerin ardından Ünye’ye geldi.

Ünye çimento hakkında kamuoyunda çıkan olumsuz haberlerin ardından Oyak yönetim kurulu bölgede incelemelerde bulunması  için harekete geçti.

Oyak,Ünye çimentoya son zamanlarda gerek piyasa kartelleşmesinden doğan tepkiler ,gerekse çevresel ve sağlıksal tepkiler ve yönetimsel sıkıntılar  üzerine Ünye’de ki fabrikaya en üst düzeyde yetkili yolladı.

Özellikle piyasada ciddi anlamda tekelleşme tepkileri alan ve bayileri ile yüksek fiyat politikası nedeniyle sorunlar yaşayan Ünye çimentoda çevre ve hava kirlilik tepkileri artması üzerine ,birde yolsuzluk iddialarının eklenmesi  Oyak Grup Başkanı Çimento Beton Kağıt Sektörü Suat Çalbıyık ‘ın Ünye’ye gelmesine neden oldu.

GEÇTE OLSA EN ÜST DÜZEY ZİYARET

Oyak Grup Başkanı Çimento Beton Kağıt Sektörü Suat Çalbıyık’ın Ünye’ye gelmesi krizin sanılandan büyük olduğunu gösteriyor. Edinilen bilgiye göre; Oyak Grup Başkanı Çimento Beton Kağıt Sektörü Suat Çalbıyık fabrikada detaylı incelemeler yaparak sorunları çözecek tam yetkiyle Ünye’de bulunuyor.

Bir başka kaynağa görede , uzun zamandır yönetimsel sorunlar yaşandığı ve bu durumun ayyuka çıktığı işletmede, Oyak Grup Başkanı Çimento Beton Kağıt Sektörü Suat Çalbıyık’ın Ünye çimento  yönetimine neşter vurabileceği belirtildi. Yönetimden bayilerin ciddi şekilde şikâyetçi olması ve bazı bayilerin genel merkeze durumu bildirmesinin de bunda önemli pay oluşturdu öğrenildi.

En büyük iddiada ise krizi yönetemeyen Ünye çimento Genel müdürü Deniz Arslan’ın görevden azledileceği şeklinde oldu.

Bakalım önümüzdeki günlerde işletme tarafından kamuoyunu aydınlatıcı açıklama gelecek mi? bekleyip göreceğiz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri