ÇAKIR MEDYA

ESNAFTAN ”NEFES KREDİSİ BİLMECESİNE TEPKİ”

ESNAFTAN  ”NEFES KREDİSİ BİLMECESİNE TEPKİ”
14 Nisan 2018 - 3:18

 

Nefes Kredisi için bir hafta gibi kısa sürede Türkiye genelinde 16 bin firmadan 2,5 milyar liranın üzerinde başvuru alınırken, Ünye’de bulunan  Ünye Ticaret Ve Sanayi Odasında ses seda yok.Bu sessizliğe Kobilerden tepkiler yağıyor. 

 

TOBB BAŞKANI ÇAĞRI YAPTI AMA ÜTSO’DA GÖRÜNTÜ YOK

“Aylık yüzde 0,99, yıllık yüzde 11,88 gibi bir oranla 6 ay ana para ödemesiz .Nefes Kredisi’nden faydalanmak için tüm KOBİ’lerimizi önce üye olduğu oda veya borsaya başvurmaya çağırıyorum diyen TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun açıklamalarına rağmen Ünye Ticaret Ve Sanayi Odasın’dan üyelerine henüz verilmiş bir kredi yok diyen esnaflar durumdan şikayetçiler.

Başbakan Binali Yıldırım ve TOBB Başkanı M. Rifat  Hisarcıklıoğlu’nun  “Nefes Kredisi”nin KOBİ’lere güçlü destek sağlayacağını ifade ettiğini ve   ekonomik sıkıntı içinde olan esnafların bu krediye ihtiyacı olduğunu belirten isletme sahipleri ,maalesef oda başkanımızdan bu yönde her hangi bir açıklama yok.Eğer biz yanlış biliyorsak Başkan Zor konuya açıklık getirsin,kimler kaç lira kredi aldı ?

Oda da para olmadığı için,kredi açılamıyor söylentileri var.Paralar nereye gitti bilende,anlatanda yok,bizim mağduriyetimizi görende yok dediler.

MAĞDUR ESNAFTAN BAŞKAN ZOR’A REST

Oda Başkanı Durmuş  Zor’un kendilerini zor durumda bıraktığını ve mağdur ettiklerini belirten esnaflar,başkanın seçim çalışmalarında Nefes Kredisi gündeminde yok,sadece oda binamızla ve dağıtılan bir kaç giyim ve gıda yardımı ile övünüyor.Üye esnafların derdine çare olacak hiç bir açıklama görmedik sayın Başkandan. Yaklaşık 5 yıldır oturduğu bir koltuk var ama maalesef elle tutulur faydamıza bir gelişme yok.

İŞ BİLMEZLİĞİN CEZASINI ÇEKMEYELİM

Cumhurbaşkanımıza ,Başbakanımıza ve TOBB Başkanımıza sesleniyoruz , oda yöneticilerinin iş bilmezliğinin cezasını biz çekmeyelim.Lütfen  üye olan kobilere bir çözüm üretsinler ,yoksa bu fırsattan yararlanamayacağız   dediler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri