ÇAKIR MEDYA

Vatandaş Sokak Hayvanlarından Rahatsız …VİDEO HABER

Vatandaş Sokak Hayvanlarından Rahatsız …VİDEO HABER
13 Nisan 2015 - 3:00

Mahalleli İlgisizlikten Şikayetçi

Adsız

Ünye Atatürk Mahallesi sakinleri ve esnafları, mahallede başı boş dolaşan sokak köpeklerinden rahatsız olduğunu dile getirdi.

 

Atatürk Mahallesi sakinleri ve esnafları ile yapmış olduğumuz röportajlarda, Atatürk mahallesinde son günlerde başı boş olarak çok sayıda sokak köpeklerinin dolaştığını ve özellikle geceleri daha tehlikeli olduklarını ve yetkililerin bu konuda önlem almasını beklediklerini belirttiler.

Mahallede son günlerde sayıları oldukça artan başı boş dolaşan sokak köpeklerinden mahalle sakinleri ve esnaflar olarak büyük bir tedirginlik duyduklarını. Başı boş dolaşan sokak köpeklerinin özellikle geceleri büyük bir tehlike saçtığını ve bu nedenle yetkililerden bu konuda gereğinin yapılmasını isteyen mahalle sakinleri ve esnaflar, kimleri arayacakları konusunda da artık muallakta kaldıklarını ve hangi belediye ile irtibata geçecekleri noktasında da şikayetlerini dile getirdiler.

Bu konu üzerine şikayetlerini dile getiren Atatürk Mahallesi Muhtar Yardımcısı ve Mahalle Esnafı olan Ahmet ERKUŞ;

”Bizim bu mahallede yegane sorunlarımızdan bir tanesi, yetkililerin sokaklarda dolaşan köpekler için hiç bir önlem almaması. Bu konu ile alakalı yetkilileri arıyoruz fakat herkes topu birbirine atıyor. Ünye belediyesini arıyoruz, Büyükşehir Belediyesini arayın diyorlar. Büyükşehir Belediyesini arıyoruz, Ünye Belediyesini arayın diyorlar. Bu hususta kimleri arayacağımızı bizlerde şaşırdık. Sonuçta çocuklarımız bu mahallede oynuyor, gün içerisinde buradan onlarca insan geçiyor. Köpekler çocuklarımızı ısırır korkusundan onları dışarı çıkaramıyoruz. Yetkililerin bu konuda gereğini yapmasını istiyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri