ÇAKIR MEDYA

Yasak Yarın Başlıyor

Yasak Yarın Başlıyor
14 Nisan 2015 - 15:41

15 Nisan’dan İtibariyle…

martilarin_ekmek_mucadelesi

Ordu Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kemal Yılmaz, su ürünleri genel av yasaklarının yarın başlayacağını belirtti…

Su ürünleri kaynaklarından ekonomik olarak yararlanmak, deniz ve iç sularımızdaki su ürünlerinin kalite ve stoklarının korunması için denizlerde ve iç sularda ticari amaçlı su ürünleri avcılığını düzenleyen yasaklar 15 Nisan(yarın) başlıyor. Yasaklar kapsamında tüm denizlerde 15 Nisan-31 Ağustos tarihleri arasında gırgır ağları ile su ürünleri avcılığı, trol avcılığına açık tüm karasularında ise 15 Nisan-15 Eylül tarihleri arasında trol ağları ile su ürünleri avcılığı yasaklandı.

Fanyalı ve fanyasız, alttan büzülmeyen, mapa ve tel bulunmayan alamana (voli) ağları ile dönem boyu avcılık yapılması serbest bırakıldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Ordu İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kemal Yılmaz, su ürünleri av yasaklarının kapsamı ve yasaklar sonuncunda beklentiler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri