ÇAKIR MEDYA

YENİ YİNE YENİDEN… ATATÜRK PARKI RESTORANI AÇILDI

YENİ YİNE YENİDEN… ATATÜRK PARKI RESTORANI AÇILDI
01 Nisan 2015 - 16:15

Atatürk Parkı Restoranı yeni konseptiyle açıldı…

11131030_780089758765275_1603089146_o

Tadilat ve yenilenme çalışması nedeniyle 2 aydır kapalı olan Ünye Atatürk Parkı Restoranı yeni görselliği ve tecrübeli personelleriyle bugün saat 12:00′ de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR,  Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan ŞENER ve Ünye Ak Parti İlçe Başkanı Arif ERGÜN’ün katılımlarıyla gerçekleşti.

Atatürk Parkının işletmesini Büyükşehir Belediye Meclisince alınan karar doğrultusunda 25 yıllığına ve ücretsiz bir durumda işletme noktasında Ünye Belediyesine devrettikleri için Büyükşehir Belediyesine  Ünyeliler adına  teşekkür ederek konuşmasına başlayan Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR,

”Yaklaşık 1 yıldır burası tam anlamıyla Büyükşehir Belediyemizce ve bizim tarafımızdan işletileceği belli olmadığından dolayı yatırım anlamında bir belirsizlik  içerisindeydi. Ve sonucunda meclis kararı alınır alınmaz biz de tesisimizi bakıma almak suretiyle, özellikle mutfak bölümünü tam anlamıyla yeniledik. Akabinde menüleri, ustamızı yeniledik ve çalışanlarımızın büyük bir bölümünü profesyonel bir anlayışla çalışabilecek noktada seçmek suretiyle inşallah sadece Ünye’ye değil, bütün bölgeye, hatta Ünye miz’den Doğu ve Batı Karadeniz’e doğru seyahat eden hemşehrilerimizi bir uğrak noktası durumuna getirebilme hedefinde adımlar attık.” şeklinde açıklamalarda bulunarak, tüm Ünyelilere hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ ise, yaptığı açıklamalarda

”Bu tesis daha önceki belediye başkanımız döneminde yapılmış olan bir tesisti ve o dönemde de açılışına katılmıştık. Atatürk Parkı Tesisi Ordu ‘da Büyükşehir sınırları içerisinde parmakla gösterilecek özel bir park. Yasanın vermiş olduğu emir doğrultusunda, sahildeki bütün burunların Büyükşehir’e kaldığı  bir dönemde de burası Büyükşehir’e kalmıştı. Daha sonra arkadaşlarımız, başta Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Ünye’de ki sivil toplum örgütleri bir taleple birlikte bu parkın Ünye ve Ünye Belediyesi açısından önemini vurguladılar. Biz de yasanın vermiş olduğu hak kazanımını Büyükşehir Belediyesinin almış olduğu meclis kararı ile birlikte 25 yıllığına ve ücretsiz bir şekilde Ünye Belediyesinin yeniden istifadesine sunulan bir park haline soktuk.’ diyerek açılışın hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Ak Parti Ordu Milletvekili İhsan ŞENER;

”Büyükşehir oluşumuzun ve Büyükşehir olarak seçimize gidişimizin ardından tam 1 yıl geçti. Ve bu 1 yıllık zaman dilimi içerinde o kadar çok açılış yapıldı ki, ben hem Ünye Belediye Başkanımızı hem de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımızı huzurunuzda gönülden kutluyorum. Gerçekten kaynakların en güzel şekilde kullanıldığı ve tek elden idare edilerek her köşesinde şantiye olarak ekiplerin çalışmalar içerinde olduğunu büyük bir mutlulukla burada öğrenmiş olduk. Ben şunu ifade etmek istiyorum; hem merkezi yönetim olarak hem de genel yönetim olarak bizler hemşehrilerimizin hizmetindeyiz. Eğitimde, sağlıkta, ulaşımda ve yapılabilecek altyapı hizmetlerinin tamamında  bir seferberlik halindeyiz.” şeklinde açıklamalarda bulunurken bu güzide tesisin onarımında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileterek hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri