eskort samsun

ÜNYENETHABER

Vali Balkanlıoğlu, Ünye’de Karne Dağıtım Törenine Katıldı‏

Vali Balkanlıoğlu, Ünye’de Karne Dağıtım Törenine Katıldı‏
12 Haziran 2015 - 18:38

hkg

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ünye İmam Hatip Lisesinde düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.

Erkek öğrenci pansiyonu toplantı salonunda gerçekleştirilen karne dağıtım törenine,  Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan, Ünye İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim Tatlıgül, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

yunus_emre-21-214x300Karne dağıtım töreninde öğrencilere hitaben bir konuşma yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Sizleri görünce okul sıralarındaki günlerim aklıma geldi. O dönemlerde Ünye ve Fatsa’dan da arkadaşlarım vardı. Zor şartlarda okuyarak mezun oldum. Sizlerde unutamayacağınız anılarla mezun olacaksınız. Mesleğe atılıp belli bir olgunluğa eriştikten sonra zamanın hızla geçtiğini göreceksiniz. Sizler bizlerin yerine geçeceksiniz. Çok çalışın ve gayret gösterin” diye konuştu.

“Bir yere gelmek için gayret gösterirseniz mutlaka başarılı olur, kazanırsınız. Çalışmaktan asla vazgeçmeyin” diyen Vali Balkanlıoğlu, öğrencilere başarı dileğinde bulundu.

Daha sonra, Vali İrfan Balkanlıoğlu ve diğer protokol üyeleri okulu başarıyla bitiren öğrencilere karne ve çeşitli hediyeler verdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-