eskort samsun

ÜNYENETHABER

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun Kurban Bayramı Kutlama Mesajı‏

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun Kurban Bayramı Kutlama Mesajı‏
24 Eylül 2015 - 0:18
7865-valibalkanlioglu_2
Birlik, esenlik ve mutluluk kaynağı olan dini ve milli bayramlarımız bizleri ayakta tutan, geleneklerimize ve köklerimize bağlayan en önemli zaman dilimleridir.
Ailelerin bir araya geldiği, küslerin barıştığı, çocukların sevindirildiği, büyüklerimizin gönüllerinin alındığı bayramlarımızı bu yönde dolu dolu geçirerek idrak etmek gerekir. Bayramı bayram yapan, bayramda tatil yapmak değil yukarıda belirttiğimiz toplumsal hasletlerimizi ve adetlerimizi yaşatmak ve sonraki nesillere aktarmaktır.
Milletçe birlik ve beraberliğe muhtaç olduğumuz bu günlerde bayram sevinci yaşamaya çok ihtiyaç duymaktayız. Aldığımız şehit haberleri ile buruk bir bayram geçireceğiz fakat biliyoruz ki Aziz Milletimiz yüzyıllar boyunca birçok badire ve sıkıntı atlattığı gibi günümüzde yaşanan bu sıkıntıyı da başarı ile atlatacaktır.
Bu vesile ile eşsiz fedakarlıklarını dünya durdukça unutmayacağımız aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyorum. Bu duygular içinde tüm milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.
İrfan BALKANLIOĞLU
Ordu Valisi
yunus_emre-21-214x300 img288
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-