eskort samsun

ÜNYENETHABER

ORDU’YA GELİYORLAR

ORDU’YA GELİYORLAR
07 Nisan 2015 - 9:51

CXCCC

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu’da Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 2015 Nisan ayı programını oluşturdu. Programlar çerçevesinde Türkiye’nin önemli isimleri Ordu’ya gelecek.
Tiyatrodan Türk sanat müziği konserine birçok konuda etkinliklerin düzenleneceği Nisan ayında;  Türkiye’nin önemli isimleri Abdurrahman Kurt, Vedat Bilgin, Orhan Miroğlu ve Nagehan Alçı’nın katılacağı “Gündeme Dair”, Ahmet Çakar ve Ertem Şener’in yer alacağı  “Spor ’da Tecrübe Konuşuyor” adlı programlarda Ordulularla buluşarak konferanslara renk katacaklar.

Geleceğe yakışır Ordu bırakacağız
Başkan Enver Yılmaz Nisan ayı etkinlikleri kapsamında dağıtılan kitapçık için özel bir açıklama yaparken;  “Ordu, üzerinde yaşamaktan mutluluk duyduğumuz güzel şehrimiz. Bu şehre yakışır hizmetler yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gelecek nesillere daha yakışır bir Ordu bırakmak, Ordu’yu büyütmek ve yüceltmekten başka gaye taşımıyoruz. Tüm Ordu’ya aynı nazarla bakıyor, tüm ilçelerimizi bir, beraber ve kardeş görüyor, hep birlikte geleceğe ilerliyoruz. Daha yapacak çok işimiz var. Ürettiğimiz ve hayata geçirmek üzere planladığımız onlarca projemizle bu şehre hizmet etmeye devam ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Sizlerin teveccühü bizlere çalışma azmi veriyor” dedi.

Etkinliklerimiz devam edecek
“Ordu’da kültür sanat etkinlilerimiz Nisan ayında da hız kesmeden devam ediyor.”  Diyen Başkan Yılmaz, “Nisan ayı içerisinde; Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları ORMEK bünyesinde eğitim veren ve eğitim gören Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği korolarımızca ilçelerimizde verilecek olan konserlerle baharın gelişini karşılayacağız. Ayrıca gerçekleştireceğimiz panel ve söyleşilerle Türkiye’nin gündemini Ordu’da tartışmaya devam edeceğiz.  Herkese mutlu, huzur ve sağlık dolu günler dilerim” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-