eskort samsun

ÜNYENETHABER

Hep Beraber “5’te 5” Dediler

Hep Beraber “5’te 5” Dediler
20 Nisan 2015 - 12:31

“Hep Beraber 5’te 5 Yapmak İçin Çalışacağız”

14057_1435057670122650_7243812559886115236_n

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı Olarak ilçe binasında kahvaltılı bir istişare toplantısı düzenlendi.

Toplantıda ilk konuşmayı yapan ilçe Başkanımız Arif Ergün; Değerli dava arkadaşlarım toplantımıza iştirak ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Bilindiği gibi bir seçim sürecine girmiş durumdayız. Numan Bey’in ilimizde liste başı olması bizleri ziyadesiyle memnun ettiği gibi bizlere ayrı bir sorumluluk ta yüklemiştir. Onun için seçimlerde ufak tefek kırıntılarla uğraşmak yerine hep beraber büyük fotoğraf için 5’te 5 yapmak gayretiyle çalışmalıyız.Bu seçimler eski Türkiye’yi özleyenlerle istkrarın devam emesini arzu edenler arasında geçecektir.Biz diyoruz ki Ordumuz için istikrar sürsün Türkiye Büyüsün.Ordu 5’te 5 yaparak Yeni Türkiye vizyonunda yerini alsın ve yoluna devam etsin.
Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar ise yaptığı açıklamada; Biz Ak Parti kadroları olarak üzerimize düşen görevleri yapmak durumundayız.Bu bağlamda önümüzdeki seçimlerde gece gündüz çalışmalıyız.Çünkü ülkemiz eski Türkiye yi geride bırakmak istiyor.Bu milleti eskiye götürmemek için gayretli bir çalışma içerisinde olmalıyız ve bu seçimlerde bizim tökezlememizi umanlara fırsat vermemeliyiz.Onun içinde 5’te 5 yapmak için gayret etmeli ve yanına gitmediğimiz vatandaş elini sıkmadığımız kardeşimiz kalmasın.
Toplantı dilek ve temenniler bölümüyle devam etti.
İstişare toplantısına ,Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Abdülaziz Keskin,Partide İlçe Başkanlığı Yapmış Mustafa Nevzat Telcioğlu,Ahmet Çamyar,Adem Çalık, Yaşar Sezgül,Necdet Yılmaz, Abdulkafi Keskin,Partide görev yapmış eski ve kurucu yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-