eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Demirci Görevi Devretti

Başkan Demirci Görevi Devretti
22 Nisan 2015 - 16:51

Yeni Başkan Hüseyin Aydın

IMG_0034

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden minik öğrencilere belediye başkanlığını sembolik olarak emanet etti.

Akkuş Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Hüseyin Aydın, Havva Gül Cambaz ve Edanur Yılmaz, Okul Müdürü Hayati İptaş ve Türkçe Öğretmeni Kader Çiçek nezaretinde Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’yi makamında ziyaret ettiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkanı Demirci, makamını İmam Hatip Ortaokulu 5-A Sınıfı Öğrencisi Hüseyin Aydın’a bırakarak istek ve önerilerini dinledi.

Minik başkan ilk icraat olarak Zabıta Müdürü Mustafa Güclü’yü makamına çağırdı ve Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinin temizliğinden dolayı teşekkür ederek eksikliklerin giderilmesini istedi.

Başkan Demirci Yaptığı Konuşmada, “Çocuklarımız bizim geleceğimizin teminatı, yarının büyükleri. Gelecekte her biri milletvekili, kaymakam, belediye başkanı gibi çeşitli makamlara gelecekler. Çocuklarımızın geleceğinin daha iyi olması için belediye olarak üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Demirci açıklamasında ayrıca, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-