eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN TEKİNTAŞ, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN TEKİNTAŞ, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ
22 Mart 2019 - 14:43

BAŞKAN TEKİNTAŞ, MUHTARLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

 “92 MAHALLENİN TAMAMINDA AYAĞIMIZIN İZİNİ BIRAKTIK”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş beş yıldır Altınordu’da birlikte görev yaptığı muhtarlarla veda yemeğinde bir araya geldi. Gösterdikleri hizmetlerden dolayı muhtarlara teşekkür eden Başkan Tekintaş, “Beş yıldır Altınordu ilçemizde muhtarlarımızla yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz en önemli şey ulaştığımız güzel neticelerdir. 92 mahallenin tamamında ayağımızın izini bıraktık. Kendileriyle çalışmaktan, milletimize hizmet etmekten onur duyduk. Emeklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “GİTTİĞİMİZ HER YERDE AYAĞIMIZIN İZİNİ BIRAKTIK”

Muhtarların millete hizmet noktasında önemli bir görevi olduğunu belirten Başkan Engin Tekintaş, “Hizmetlerimizi sürdürürken sizin sayenizde bütün mahallelerdeki vatandaşlarımıza ulaştık, onların taleplerini isteklerini sizler sayesinde öğrendik.  Sizler hem onlara hizmet ettiniz hem de bizim şantiye şefimiz gibi çalıştınız. Birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda elde ettiğimiz en önemli şey beş yıl sonra ulaştığımız güzel neticeler. Bugün bir uçtan bir uca 92 mahallenin tamamında ayağımızın izini bıraktık ve bu en büyük mutluluktur. Bu noktada bu millete hizmet etmenin bir sermaye olduğunu bilerek buradan ayrılacağız. Beş yıldır birçok projede birlikte çalıştığımız, bize her türlü desteği ve güzelliği yaşatan muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN TEZCAN, “MUHTARLAR DEMOKRASİNİN MİHENK TAŞIDIR”

Hizmet için bir arada olduklarını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, “Muhtarlar Cumhurbaşkanımızın gözdeleridir. Muhtarlar demokrasinin olmazsa olmazı mihenk taşıdır. Kilometrenin uç noktalarıdır. Devletin çekirdek malzemeleridir. İnsanlar sizi benim adıma benim beldeme şehrime hizmet etsin diye seçiyorlar. Hep beraber hizmet için bir aradayız. Seçim sürecinde Ordu için nerede hayırlı bir iş varsa orada olmamız lazım. İnsan yaptığı eserin yok olmasını değil kalıcı olmasını ister. Bizler vefakârlık yapacaksak yapılan hizmetlere sahip çıkarak onları daha ileri götürmemiz lazım” dedi.

ERTEN, “BEŞ YILDA ÇOK BÜYÜK DEĞİŞİMLER YAŞADIK”

Ordu’nun Büyükşehir olmasıyla ilde önemli yatırımların hayata geçirildiğine dikkat çeken Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, “Beş yıllık yerel seçim döneminin sonuna geldik. Ordu’nun Büyükşehir olması ile bu beş yıl içerisinde dönüşüm yaşadık. Yerelde çok önemli değişiklikler oldu ve hep beraber gördük. Altınordu ilçesi yaşanan bütün değişimlerle birlikte Türkiye’nin birçok yerine göre daha iyi durumda. Başarılı bir dönem yaşadık. İnşallah önümüzdeki dönemde de bu çıta yükselerek devam eder” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZ BİZDEKİ DEĞERİNİ HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEYECEK”

Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk geride kalan 5 yılı değerlendirerek, “Bu bir veda yemeğidir. Burada konuşmak gerçekten çok zor. Birlikte çok güzel günler geçirdik.  İyi kötü günlerimiz oldu. Kötü günleri unutalım ve iyi günlerimizi hatırlayalım. Büyükşehir Belediye Başkanımız bizim gönlümüzün başkanıdır. Bizdeki değerini hiçbir zaman kaybetmeyecek. Sayın başkanımıza ve buradaki muhtar arkadaşlarımıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

“BAŞKANIMIZ BİZLERİ HER ZAMAN ÖNEMSEDİ”

Ordu-Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Yaşar Temel ise “5 yıllık hizmet süremiz sonrası gerçekleştirilen bu veda yemeğine katıldığınız için herkese teşekkür ediyorum. Her birimiz mahallelerimiz için gayret gösterdik. Hiç kimse şahsi menfaati için çalışmadı. Sayın Başkanımız Engin Tekintaş ile çalışmak da ayrı bir keyif, ayrı bir heyecandı bizim için.  Başkanımızla muhtarlar olarak zevkle çalıştık. Bizleri her zaman önemsedi. Mahallemize yaptığı yatırımları, hizmetleri her defasında bizlerle birlikte istişare ederek,  bizlerle birlikte yapmıştır. Bundan dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-