eskort samsun

ÜNYENETHABER

Vali Yavuz, Halk Günü Toplantılarını Sürdürüyor

Vali Yavuz, Halk Günü Toplantılarını Sürdürüyor
22 Mart 2019 - 17:42

Vali Seddar Yavuz, sorun, sıkıntı, şikâyet, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.

Periyodik olarak düzenlenen “Halk Günü” toplantısından birisini daha gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, toplantıya katılan vatandaşların tek tek sorun, şikâyet ve taleplerini dinledi.

Toplantının başlangıcında bir konuşma yapan Vali Yavuz, vatandaşın her daim yanında olmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Kurum müdürlerinin de katılımı ile vatandaşların sorun, sıkıntı ve şikâyetlerine çözüm üretmek için gayret ettiklerini ifade eden Vali Yavuz, Türkiye’de vatandaşa hizmet etme anlayışının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte değiştiğine dikkat çekti.

Vali Yavuz, “Değerleri kardeşlerim, öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Sizleri Valiliğimizde görmekten büyük bir memnuniyet duyduk. Bugün kurum müdürlerimizle beraber inşallah sizlerin sorunlarına, şikâyetlerine, taleplerine elimizden geldiği kadar çözüm üretmeye çalışacağız. Sizlerin her daim yanında olmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Çünkü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emir ve talimatları ile sizlerin daha fazla yanında olmaya gayret ediyoruz. Türkiye’de vatandaşa hizmet etme anlayışı, Sayın Cumhurbaşkanımız ile birlikte değişmiştir. Devletin gülen yüzü, şefkati daha fazla dezavantajlı gruplara hep yönelmiştir. Biz de bu şehirde Sayın Cumhurbaşkanımızın temsilcisi sıfatıyla karşınızdayız. Bütün çalışma arkadaşlarımda buradalar. Sizlerin sorunlarına, şikâyetlerine çözüm üretmek üzere hep beraber bugün çalışacağız” diye konuştu.

Toplantıya katılan vatandaşları tek tek dinleyen Vali Yavuz, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikâyet ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-