eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akkuş Cumhur İttifakına Olan İnancını Kanıtladı

Akkuş Cumhur İttifakına Olan İnancını Kanıtladı
23 Mart 2019 - 17:07

Akkuş Cumhur İttifakına Olan İnancını Kanıtladı

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Engin Yurt’un katılımı ile büyük Akkuş Mitingi coşkuyla gerçekleştirildi.

İlçe merkezinde partililerce karşılanan Milletvekili Cemal Enginyurt, Cumhur İttifakı Ak Parti Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’yle birlikte 200’e aşkın araç konvoyu ile ilçe merkezinde hemşehrilerini selamladı.

Akkuş Cumhuriyet Meydanında coşkulu kalabalığa hitap eden Milletvekili Cemal Engin’yut Akkuş’ta İsa Demirci, Ordu’da Hilmi Güler diyerek Cumhur ittifakına destek istedi.

“Sizlerin Sırtınızda Bunlar Kene”

Cumhur İttifakı Ak Parti Akkuş Belediye Başkan Adayı İsa Demirci: “Yirmi yıldır sizin aranızdayım, yirmi yıldır iyi günde, kötü günde beraber olduk, cenazede ağladık, düğünde horon teptik. Bu meydanda az önce birileri de konuşmuş,  zaten işleri konuşmak başkada yaptıkları hiç bir şey yok. Biz Akkuş’u 5 yıldır yönetiyoruz, siz hep Akkuş’u yönettiniz, Akkuş’un baronları oldunuz. Akkuşluyu sömürdünüz, köylüye ayağın çamur dediniz, köylüyü adam yerine koymadınız, şimdide gelip burada edebiyat parçalıyorsunuz. Sizlerin sırtınızda bunlar kene, 5 yıldır siz indirdiniz biz indirmedik, onları bir 5 yıl daha indireceksiniz.  Bizim başımızdaki rey hizmet odaklıdır, Ak partinin Türkiye’yi nerden nereye getirdiğini bunlar bile hayal edemiyor. Biz koyun güttüğümüzü, harman dövdüğümüzü unutmadık, sizlerle beraber yaşadık.  İnşallah 31 Martta sizlerin desteği ile Akkuşumuzu 50’ye aşkın proje ile şaha kaldıracağız.” dedi.

“31 Martta Sandıkları İnşallah Patlatırsınız”

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz: “24 Haziran seçimlerinde hem Cumhurbaşkanımıza, hem de Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekilimize, hem de Milliyetçi Hareket Partisine Akkuşlular olarak çok büyük destek verdiniz. İnşallah bu desteği 31 Martta sandıkları patlatarak, 19 İlçemizle Ordu’da 20’de 20 yapan Milliyetçi Hareket ve Ak Partililer olarak Akkuştan gür ses çıkararak 31 Mart akşamı sandıkları inşallah patlatırsınız. Bizde Sn. İsa Demirci başkanımıza bu çıkmış olduğu kutlu yolun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.” diye konuştu.

“31 Mart Beka Seçimidir”

“31 Martta birileri Türkiye’den büyük bir intikam almak ve büyük bir ders vermek isteyecekler” diyen Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt: “Onun için Milliyetçi Hareket Partisinin genel Başkanı muhterem Devlet Bahçeli, bu seçimlere ‘Beka’ seçimi dedi. Ama Sn. Devlet Bahçeli ve Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın beka demesini birileri zekayla karıştırdı. Alaya alıyor dalga geçiyorlar, ‘Akkuş seçimlerinin beka ile ne ilgisi var.’ diyorlar. Eğer 31 Martta cumhur ittifakı seçimleri %50’nin altına düşerse Az önce burada konuşan CHP’li genel başkan yardımcısı da dahil olmak üzere milleti sokağa davet edecekler ve diyecekler ki ‘Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli kaybetmişlerdir, derhal istifa etmeli Türkiye erkan seçime gitmeli’ diyeceklerdir. Esas kafalarının arkasındaki plan budur.

“Cumhur ittifakını En Yüksek Oyla Kazandırmalıyız”

Bunların Akkuş, Ordu diye bir derdi yok. Bunları tek derdi var Recep Tayyip Erdoğan’ı, Devlet Bahçeli’yi düşürmek. İşte onun için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı biz ülkücülere dedi ki ’31 Martta Recep Tayyip Erdoğan’ı, Devlet Bahçeli’yi  yere düşürmeyeceğiz. İsa Başkan bizimle çıktığı bu yolda inşallah Seferli-Salman yolunun takipçisi olacak, Akpınar’a yapılmayacak hizmet kalmayacak. Yeni projeler Akkuş’un gençlerine iş, aş, ekmek ve esnafı canlandırmak olacak. Ben İsa başkanın artık ustalığı geçtiğini de görüyorum, yeni döneminde bunu başarıyla yapacaktır. 16 yıldır ‘Berber yürüdük biz bu yollarda, beraber ıslandık yağan yağmurlarda’ diyen Ak partililere sesleniyor ve diyorum ki, ilk çıkan fırtınada gemiyi terk etmeyin.inadına Recep Tayyip Erdoğan’a, Devlet Bahçeli’ye sahip çıkın. 31 Martta Cumhur ittifakını en yüksek oyla kazandırmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un Katılımları ile gerçekleştirilen büyük Akkuş mitinginde MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar, MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, ve Cumhur İttifakı Ak Parti Akkuş belediye Başkan Adayı İsa Demirci yer aldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-