Aybastı Hacıosmanlı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü münasebetiyle Aybastı İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.
22 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarete Aybastı Hacıosmanlı Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde bulunan 6 Down Sendromlu öğrenci ve okul yöneticileri bulundu.
Ziyarete gelen çocuklara Jandarma kıyafeti giydirilerek İlçe Jandarma Komutanlığı hizmet binası gezdirildi ve ziyaret esnasında pasta kesilerek çocuklara saat ve boyama kitabı hediye edildi.