31 Mart Yerel seçimleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdüren Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim ŞAHİN ve Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan, Ünye’de esnaf ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında yoğun ilgiyle karşılaşan Saadet Partili Başkan Adayları ŞAHİN ve İLHAN, esnaf ve halk ile sohbet ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim ŞAHİN ve Ünye Belediye Başkan Adayı Veysel İlhan, 31 Mart yerel seçimlerde, Ünye’nin ve Ordu’nun daha iyi hizmete kavuşması için esnaflardan kendilerine destek olmalarını istedi.