eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akkuş Belediyesi’nden MYO’ya Sosyal Tesis

Akkuş Belediyesi’nden MYO’ya Sosyal Tesis
29 Nisan 2015 - 11:21

4 Ayda Bitirilecek

Adsız

Akkuş Belediyesi, Ordu Üniversitesi Akkuş Meslek Yüksek Okulu’na sosyal tesis yapıyor. Sosyal tesis 200 metrekare büyüklüğünde olacak ve yemekhane, cafe ve çok amaçlı salon olarak kullanılabilecek.

 

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci meslek yüksek okuluna giderek MYO Müdürü Mehmet Çolakoğlu ile birlikte sosyal tesis yapılacak alanda incelemelerde bulundu.

 

MYO Müdürü Mehmet Çolakoğlu incelemeler sırasında yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız İsa Demirci’ye teşekkür ediyoruz. Kendisi meslek yüksek okulumuzun büyümesi için her türlü desteği veriyor. Her konuda, her sorunumuzda bizlere yardımcı oluyor. Şimdide acil ihtiyaçlarımızdan biri olan, öğrencilerimiz için sosyal tesisi bizlere kazandıracak, kendisine üniversitemiz ve meslek yüksek okulumuz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ise konuşmasında, “Eğitim bizim olmassa olmazımız, eğitimin her alanında varız ve olmaya devam edeceğiz. Müdürümüz bizlere meslek yüksek okulunun sosyal tesis sıkıntısı hakkında bilgi verince bizde hemen çalışma başlattık ve projesini hazırlatarak tesis alanının hafriyat işlemini tamamladık. Kısa sürede inşaatına başlayıp 4 ay gibi bir zamanda bitirmeyi amaçlıyoruz. Akkuş Meslek Yüksek Okulu bizim göz bebeğimiz. Gelişip büyümesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve yapacağız. Yapılan proje Akkuş’un doğasına da  uygun olarak tamamen kütük ev şeklinde ahşaptan kaplanarak yapılacak. Akkuşumuza hayırlı olsun” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-