eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN TEKİNTAŞ BASINLA VEDALAŞTI

BAŞKAN TEKİNTAŞ BASINLA VEDALAŞTI
28 Mart 2019 - 16:10

“EĞER VARSA GÖNÜL KIRGINLIĞIMIZ AFFOLA, HAKKINIZI HELAL EDİN”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 5 yıl boyunca hayata geçen ve planlanan projelerin kamuoyuna aktarılması noktasında desteklerini esirgemedikleri için basın mensuplarına teşekkür etti.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde görev süresinin tamamlanmasına kısa bir süre kala Ordu ilinde görev yapan basın mensuplarıyla Ordu’da kahvaltı programında  bir araya gelen Başkan Engin Tekintaş, “Kardeşlerim ben sizden çok memnunum, millet adına huzurluyum. Yaptığımız çalışmaların millette karşılığı olduğunu bilmenin mutluluğuyla bu makamları yeni seçilene devredeceğimizi ifade ediyorum. Allah birliğimizi daim etsin diyorum” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “NEYİN DEĞİŞİP DÖNÜŞTÜĞÜNÜ BİLENLER, ONU YAŞAYANLARDIR”

Konuşmasında belediye binaları, soğuk hava deposu, park ve beton yollar, spor tesisleri, çevre düzenlemeleri, Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali, Yem Kırma Projesi, Yumurta Paketleme Tesisi, Karşıyaka Pazarı, Şirin Pazar, İçme Suyu Arıtma Tesisi, Çevre Yolu, Bulutlara Dokunun Projesi, Yaşlı Yaşam Merkezi, Muhtar Evi ve Hanımlar Lokali, İçme Suyu Arıtma, Sanayi, temizlik ve geri dönüşüm ile ilçelere yapılan bazı yatırımları geniş kapsamlı değerlendiren Başkan Tekintaş, “Bir şehrin değişim ve dönüşümünde en önemli unsur hizmeti yapanlar, planlayanlar ve dönüştürenlerdir. Bunun yanında da bunların doğru istikamette gittiğini görmek adına yapılan eleştiriler, ortaya konulan fikirler olmak üzere yapılan çalışmalar önemlidir. Biz bunları mümkün olduğu kadar sizlerle beraber gerçekleştirmeye, aynı gayreti ortaya koymaya, birlikte bunları belli bir sonuca ulaştırmaya gayret ettik. Neyin değişip dönüştüğünü bilenler, onu gören, yaşayan ve o hizmetten faydalananlardır. 5 yıl içerisinde o günden bu güne yapılan çalışmaları, değerlendirmeleri, halkın talep ve beklentilerini değerlendirmeye tabi tuttuk. Sizler vasıtasıyla da yapılanları halkımıza duyurmaya ve onlardan gelen düşünceleri değerlendirmeye gayret ettik. Ben emeğinize, gayretlerinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“SON DAKİKAYA KADAR ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK”

“Hizmetlerimizin ve şehrimizin takipçisi olmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Engin Tekintaş, “Bir vizyon ortaya koyduk. Gelecek inşa etmek üzere yola çıktık. Altınordu’nun vizyonuna kattığımız değerlerle beraber hizmet sektörünün de büyümesine vesile olduğumuzun farkındayız. Bu şehri her türlü zorluğa rağmen ileriye doğru adım attırmaya devam ediyoruz. Şehir değişiyor, şehir dönüşüyor. Bugün geldiğimiz noktada çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bugün tarımı, turizmi, ekonomiyi çok daha yüksek sesle konuşabiliyoruz. Hiçbir çalışmayı aksatmadan yolumuza devam ettik ve son dakikaya kadar da çalışmalarımız sürecektir. Daha sonrasında da hizmetlerimizin ve şehrimizin takipçisi olmaya devam edeceğiz. Yaptığımız projelerimizle ekibimizle birlikte övünç duyuyoruz” dedi.

“SORULARINIZI HER ZAMAN YANITLAMAYA HAZIRIM”

Basın mensuplarından memnuniyetini dile getiren Başkan Tekintaş, “2 gün sonrasında seçime gideceğiz. 5 yıllık süreci bu şehre hizmet etmek üzere tamamlamış olacağız ve yeni seçilmiş adaylar içerisinden arkadaşlarımız göreve gelmiş olacak. Kardeşlerim ben sizden çok memnunum, millet adına huzurluyum. Yaptığımız çalışmaların millette karşılığı olduğunu bilmenin mutluluğuyla bu makamları yeni seçilene devredeceğimizi ifade ediyorum. Allah birliğimizi daim etsin diyorum. Bu süreç bittikten sonra yine yüz yüze görüşüp birbirimize dostluk, sevgi ve saygı göstereceğiz. Sorularınızı her zaman yanıtlamaya hazırım. Bugün buraya lütfettiniz, zahmet ettiniz, davetimize icabet ettiniz. Birlikte birçok iş başardık. Eğer gönül kırgınlığımız varsa affedin, hakkınızı helal edin, sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-