eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ 17 YILDIR ÇÖZÜM ODAKLI  POLİTİKLAR ÜRETMİŞTİR 

BAŞKAN TOMAKİN; AK PARTİ 17 YILDIR ÇÖZÜM ODAKLI  POLİTİKLAR ÜRETMİŞTİR 
28 Mart 2019 - 21:33

-BİRİLERİ TÜKENDİKÇE BİZİM ÜZERİMİZDEN PRİM YAPMAYA KALKIYOR MUHATAP ALINMADIKÇA ÇILDIRIYOR..! GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ

-kerameti  kendinden menkul bilen zat bir kere belediye benim işim diyorsun kendi başına hangi belediyeciliği yaptın. Reis olmazsa sen belediyecilik mi yapacaktın

-3 Mart’ta Ordu Meydanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  gerekeni söyledi ve senin ipliğini pazara çıkardı

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit TOMAKİN, Önce ben siyaset üstüyüm havası ile kendine zillet ittifakının adayıymış  gibi  yer arayıp boşa düştü, sonra bir partiye , olmadı öteki partiye ,oda olmadı ne olursunuz beni en küçük ortağınızın bari adayı yapın diyerek aday olan ve  Büyük umutlarla sahaya çıkanlar Ordu’lu hemşehrilerimizin karşısında tükendikçe, muhatap bulamadıkça çıldırıyor ,sağa sola saldırmaya çamur atmaya çalışıyor, hiç boşuna debelenme, sana 3 Mart’ta Ordu Meydanında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan  gerekeni söyledi ve senin ipliğini pazara çıkardı ve meydanda Ordu’lular seni sandığa gömeceğine  dair söz verdi. biz seni muhatap almıyoruz ki , ne yancılığı sen bizim üzerimizden prim yapmaya çalışan “loser” bir adaysın. Güneşi balçıkla sıvayamazsınız . Bizim arkamızda  771 bin Ordu’lu hemşehrilerimiz var dedi.

kerameti  kendinden menkul bilen zat bir kere belediye benim işim diyorsun kendi başına hangi belediyeciliği yaptın. Reis olmazsa sen belediyecilik mi yapacaktın

Başkan Tomakin, bu zat , “kerameti  kendinden menkul biliyor” bir kere belediye benim işim diyorsun kendi başına hangi belediyeciliği yaptın. Reis olmazsa sen belediyecilik mi yapacaktın. Sen sadece bir belediye bürokratı idin. Belediyeciliğin Mimarı Türkiye’ye belediyeciliğin ne olduğunu öğreten ,o günden bugüne aşkla , insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışını kendine ilke edinen , milletine tevazu ve samimiyetle hizmet eden  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır dedi.

PKK bittikçe elebaşları geberdikçe , senden ve zillet ittifakından ses geliyor hayırdır

Başkan Tomakin, Çözüm süreci şimdi lazımmış diyerek bol keseden atıyorsun , hangi çözümden bahsediyorsun, çözüm derken patates soğan’dan, Fatsa çevre yolundan bahsediyorsun , Ordu Çevre Yolu , Ünye Çevre Yolu, kimin eseri  sen bu hizmetleri de kendine mal edecek kadar basiretsizsin , Fatsa Çevre Yolu Çalışmaları çoktan başladı haberiniz yok onu da biz yapacağız inşallah . 17 yılda milletinin derdi ile dertlenmekten başka bir gayesi olmayan AK PARTİ ve onun Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısını  patates , soğan’a indirecek kadar seviyesizleştiniz mi ? bu kadar mı kıskanıyorsunuz , bu kadar mı hazımsızsınız ? nedir sizdeki bu ihtiras, bu ego ,FETÖ Terör örgütü ile olan iltisakı’nı saklamak için böyle bir çareye mi başvurma gereği duyuyorsunuz ?  çözüm sürecinin ne olduğunu herkes biliyor, güya aba altından sopa göstermeye çalışıyorsunuz , biten bir süreci bugüne taşımaya çalışıyorsunuz , PKK bittikçe elebaşları geberdikçe , senden ve zillet ittifakından ses geliyor hayırdır. çözüm süreci ile bugün içinde bulunduğunuz zillet ve illet ittifakı aynı şey değildir dedi .

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-