eskort samsun

ÜNYENETHABER

AŞEVİNDE SONA GELİNDİ

AŞEVİNDE SONA GELİNDİ
02 Mayıs 2015 - 1:19

Her şey içten bir gülüş için…

Adsızccc

Beraat Kandili olan 15 Mayıs 2015 tarihinde açılacak Aşevi ile ihtiyaç sahibi kişilere sıcak yemek verilecek. Yaklaşık 6 ay önce başlayan Aşevi çalışmalarında son aşamaya gelindi. Çalışmalara ilgili Kütahya Anadolu Aile Derneği Aşevi’ni ziyaret ettiklerini ve fikir edindiklerini aktaran El Ele Derneği Basın Sözcüsü Bahar Soytürk, 15 Mayıs Beraat Kandili’nde açılış yapacaklarını söyledi.

Ünye El Ele Derneği Basın Sözcüsü Bahar SOYTÜRK,asevi-15-mayis-ta-acilacak-7260859_x_o

“Aşevimizi inşallah 15 Mayıs tarihinde, Beraat Kandili günü ihtiyaç sahiplerine ilk çorbayı içirmenin mutluluğunu yaşayacağız. Dernek olarak yürüttüğümüz bütün çalışmalarda yaptığımız istişare toplantıları ile çalışmalarımız ve nasıl bir yol izleyeceğimizi adım adım değerlendiriyoruz.

Aşevi ile ilgili ise yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız Kütahya Anadolu Aile Derneği Aşevini ziyaret etmişlerdi ve oradaki Aşevi çalışması çok hoşumuza gitti. Bizler de Ünye’de de niçin böyle bir proje yürütülmesin diye düşünerek, Ünye’de de bir Aşevi projesi gerçekleştirmeye karar verdik.” şeklinde açıklamalarda bulunurken 15 Mayıs tarihinde yapılacak olan Aşevinin açılışına başta Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ olmak üzere herkesi davet etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-