eskort samsun

ÜNYENETHABER

HER NOKTADA ÇALIŞMA VAR

HER NOKTADA ÇALIŞMA VAR
12 Mayıs 2015 - 0:11

Ordu Büyükşehir Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

ll

19 ilçenin tamamında hizmetlerini aksatmadan sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde de bir taraftan asfalt dökümü diğer yandan da asfalt öncesinde hazırlıklar yapıyor.

752 kilometrelik asfalt ihalesi kapsamında yol açma,  yol genişletme, sanat yapılarının oluşturulması gibi yoğun bir çalışma temposu yürüten Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde de bazı bölgelerde asfalt uygulamalarına yunus_emre-21-214x300devam ediyor.

ALTINORDU İLÇESİNDE DE ASFALT ÇALIŞMASI YAPILIYOR…

Karşıyaka Mahallesi 948 no.lu sokakta toplam 170 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğinde asfalt dökümü yapan ekipler, burada yaklaşık 200 ton malzeme kullanarak bozuk olan yolu halkın hizmetine sundular.

Boztepe Orhaniye yolunda da çalışmalarını sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfalt yapılacak olan yaklaşık 5 kilometrelik yolun alt yapı hazırlıklarını tamamladı. Şu ana kadar 5000 ton filler malzeme kullanılan yolda asfalt hazırlıkları tamamlanırken, Haziran ayı ile birlikte hava şartlarına göre asfalt dökümünün yapılması bekleniyor.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-