eskort samsun

ÜNYENETHABER

ODÜ Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü İmzalandı

ODÜ Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü İmzalandı
12 Mayıs 2015 - 17:41

IMG_9424

ODÜ Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü imza töreni yapıldı.

ODÜ Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Konferans Salonunda gerçekleştirilen imza törenine, Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver yılmaz, ODÜ Rektörü Prof.Dr.Tarık Yarılgaç, Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık, daire müdürleri, ODÜ’lü akademisyenler ve öğrenciler katıldı.yunus_emre-21-214x300

ODÜ Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü imza töreninde bir konuşma yapan Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, “Bugün burada bu imza töreninde sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Güzel bir üniversite çok kısa sürede hem kampüs, hem de öğrenciler itibariyle gelişen bir üniversite. Memleketimizde böyle güzel bir üniversitenin olduğunu görmek bizi de onurlandırıyor. Burada olan arkadaşlarımız bu süreyi en iyi şekilde değerlendirecekler ve en güçlü şekilde kariyerlerine adım atacaklar. Bizler de buradan mezun olan arkadaşlarımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Bugün imzalayacağımız teknoloji ve araştırma merkezi gerçekten önemli bir proje. Projenin en kısa zamanda tamamlanmasını temenni ediyorum. İnşallah buradan Türkiye’nin gelişmesinde teknolojik katkılar sağlayacaktır” dedi.

Daha sonra Başbakan Yardımcısı Prof.Dr.Numan Kurtulmuş, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver yılmaz, ODÜ Rektörü Prof.Dr.Tarık Yarılgaç, Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık ile Uluslararası Teknoloji  Yatırımcıları Bölgesi Dernek Başkanı Yılmaz Sönmez’in de katılımıyla  Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü imzalandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-