eskort samsun

ÜNYENETHABER

”TURUNCU 52 ” ÜNYELİLERİN HİZMETİNDE

”TURUNCU 52 ” ÜNYELİLERİN HİZMETİNDE
17 Mayıs 2015 - 2:00

VİDEO HABER

Adsız

 

Kaledere Mahallesinde Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın katılımı ile Alışveriş Mağazası açılışı gerçekleşti. Gerçekleşen bu açılış öncesinde Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar; Bir kaç gün ara ile bu caddede ikinci mağaza açılışında bulunduğunu ve bunun da Ünye’nin büyüyüp gelişme aşamasında olduğunu gösterdiğini, 2002 yılında ki Türkiye’de 1 gün sonrasını bile göremezken bugün 10 yıl sonrasına ve Türkiye’nin nereden nereye gideceğini görerek yatırımlar yapıldığını söyledi.yunus_emre-21-214x300

Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR;

”Bir kaç gün arayla bu caddede ikinci iş yerimizi açıyoruz. Bu Ünye’nin büyüdüğüne ve ekonominin çarklarının düzgün bir şekilde işlediğinin göstergesidir. Özellikle son 1 – 2 hafta içerisinde baktığımız zaman faizlerdeki düşüş, borsada ki artış ve hisse senedi alımlarının Türkiye’de istikrarın bir dönem daha devam edeceğine olan inancım varlığını gösteriyor. Bu da başta biz siyasetçileri ve iş adamlarını sevindiriyor. Çünkü iş adamlarımız, istikrara ve geleceğe yatırım yapıyor. Onlar 2002 yılında ki Türkiye’de 1 gün sonrasını bile göremezken bugün 10 yıl sonrasına ve Türkiye’nin nereden nereye gideceğini görerek yatırımlarına devam ediyorlar.

Aramızdaki arkadaşımız Erbağ’dan çıkıp güzel Ünyemizde ticaret yapmak üzere buralara gelmiş ve bizlerde onun ticarethanesinin açılışını dualar  eşliğinde yapacağız.

Bizler tüketiciler olarak turuncu rengi görünce hep indirimi hatırlarız. Baktığımız zaman bu mağazamızın adı da ‘Turuncu 52’. Demek ki bu mağazamızda sürekli indirim olacak ve hiç yüksek fiyat olmayacak. Onun için,  ben bu arkadaşımızı tebrik ediyorum.

Bu mağazada şuan yaklaşık 13 kişi çalışmakta ve ilerleyen zamanlarda sayının artacağını kendileri bana söyledi. Dolayısıyla bu arkadaşımız Ünye’de 13 kişiye istihdam kapısı açmış bulunmakta. Bu sebepten ötürüde kendilerini tebrik ediyoruz ve bizlerde Ünye Belediyesi olarak kendilerine her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” şeklinde açıklamalarda bulunarak açılışını yaptıkları bu mağazanın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-