Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı düzenlediği farklı 6 ekiple mahalle mahalle dolaşıyor.
Eski İl Genel Meclis Üyesi Abdülkafi Keskin başkanlığındaki Ak Ekip bu akşam Taşça Mahallesi sakinleriyle buluştu.
Keskin mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada, Dostlar eskiyi bir hatırlayalım.Buraya geldiğimiz yolların halini bilmeyenimiz yok.Ak Parti İktidara geldiğinin ilk yılları bu yollarda kalan traktörleri biz traktörlerle çekiyorduk.Yollarımız berbat bir haldeydi ve en büyük sorunumuz da yol idi. Değerli dostlar bakın biz bu yolları defalarca çakılladık defalarca çakılladık ancak yol haline gelebildi.İnşallah bu yılki proğramda 2 km olarak bu yolumuz görünüyor. Yetkili arkadaşlarımız bu yolda asfalt çalışması yapacaklar.Bizler de takibini yapacağız. Ha yeter mi yetmez tabii. Yeni Türkiye de bu yollar hepimizin gayretiyle sıcak asfalt olacak. Çünkü bu millet hizmetin en iyisine layık dedi.
Keskin Taşça sakinlerinden Ordu ilimizden 5te5 için söz aldı.