GECE,GÜNDÜZ ÇALIŞIYORLAR
Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı 7 Haziran Seçimleri için kurmuş olduğu 6 farklı ekiple mahalle mahalle dolaşıp Ak Partinin icraatlarını anlatıyor.Gidilmedik mahalle çalınmadık kapı sıkılmadık el kalmayacak hedefi ile ziyaretlerini sürdüren Ak parti vatandaşlar ile istişarelerine bütün hızıyla devam ediyor.Ziyaretler kapsamında Düzköy mahallesi,Başköy mahallesi ve Günlük mahallesinde halkla buluştular.Tek tek mahalle sakinleriyle ilgilenen ekip vatandaşların talep ve isteklerini dinledi.
Düzköy Mahallesinde halkla ile bir araya geldiler
Mahalle halkının sorunlarının,isteklerinin dinlendiği toplantıda,halka Ak icraatlar anlatıldı.Ak parti döneminde yerel yönetimlerin daha güçlü olduğu ve hizmet yarışının süre geldiği belirtilirken.7 Haziran genel seçimlerinde Ülkenin selameti ve geleceği için AK Partinin sandıktan iyi sonuçla çıkması gerektiği anlatıldı.Halktan sandıkları patlatması ve 5 te 5 sözü istendi.
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,
Düzköy mahallemizde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek Ünye’miz ve Ak Partimiz üzerine sohbet ettik ve Düzköy mahallemizden’de 7 Haziran seçimleri öncesi 5 te 5 in sözünü aldık dedi..
Ak ekip Başköy mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Mehmet Tuncar yaptığı konuşmada,
Kıymetli dostlarım ziyaretimizin sebebini biliyorsunuz. 7 Haziranda bir seçim var. İnşallah bu seçimde hep beraber Ak kadrolara destek vererek 13 yıldır devam eden hizmetlerin teşekkürünü yerine getirmiş olacağız. Bizim yöremizin bu seçimde bir farkındalığı daha var. O da İlimizde liste başı olan abimizin Başbakan Yardımcısı olması. Biz diyoruz ki gelin hep birlikte Başbakan Yardımcımız Numan Bey için 5te5 yapalım. Onun eli güçlü olsun ki bizde bölgemiz için ondan istifade edebilelim. Ordu ili olarak ülkemizin yatırım pastasından üst düzeyde faydalanalım dedi.
Ak Kadro Hızarbaşı Günlük Mahallesinde halkla bir araya geldi.
Mustafa Telcioğlu öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette Belediye Başkan yardımcısı Erhan Eren’de bulundu.Mustafa Telcioğlu, Ak parti hükumetinin 13 yıllık mazisindeki hizmetleri ve bundan sonraki hedeflerini vatandaşlara anlattı. Telcioğlu Ak kadroların bu gayret ve özveriyle milletin hizmetkarı olduğunu belirtirken ,daha güçlü bir Ordu ve Türkiye için halktan destek istediklerini söyledi.Ve mahalle sakinlerinden 5 te 5 sözü aldı.
Programlar mahalle sakinlerinin 5te5 hatıra fotoğrafı çekinmesiyle sona erdi.