eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ordu’da Yangın Korkuttu

Ordu’da Yangın Korkuttu
26 Mayıs 2015 - 3:16

Yangın KONTROL ALTINA ALINDI

Adsız

Ordu’nun Altınordu İlçesi Şarkiye Mahallesi Küçük Sokak üzerinde 3 katlı bir binanın çatı katında başlayan, ardından yanındaki iki binaya sıçrayan yangın, yaklaşık 1.5 saat süren çalışmanın ardından söndürüldü.Numan KurtulmuÅŸ

Ara sokaklara araç ve otomobil park edilmesi nedeniyleitfaiye yangına müdahalede güçlük çekti. Rüzgar nedeniyle yükselen alev ve dumanların etkisiyle itfaiye ekipleri zorluk yaşadı. Dumandan etkilenen itfaiye erlerine ayran içirildi.

Olay yerine gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı  Enver Yılmaz, “Çatılardan kaynaklanan zararlar var. Plastik ve yanıcı maddelerin çok olduğu bir ortamdan kaynaklanmış. Dar ve sıkışık caddelerde büyük itfayi araçları geliş gidişinde zorluk oluyor.İtfaiye süresi içinde geldi müdahale etti. Çok şükür can kaybımız, yaralanmamız yok. 7 itfaiye aracımız burada. Su tankları ve soğutma araçlarımızda geldi. Vatandaşımız burada aracını parketmiş itfaiye ara sokağa girememiş oldu. Maddi hasarlara ilişkin zararları Valilik, Büyükşehir Belediyesi olarak karşılayacağız” dedi.

Öte yandan polis yangınla ilgili soruşturma başlattı.yunus_emre-21-214x300

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-