eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

SPOR’DA GÜÇ BİRLİĞİ

SPOR’DA GÜÇ BİRLİĞİ
editor( unyenethaber@hotmail.com )
17 Haziran 2015 - 8:53

Adsız

Ünyespor ve Ünye belediyespor bir çatı altında birleşme kararı aldı.Buna göre her iki kulüp ortak bir isim altında temsil edilecek.Ünye Belediyespor kongresinde bu birleşmeyi gündeme alacaklarını belirten Başkan Şimşek ,böylelikle yarım asırlık bir tarihe sahip olan Ünyespor’umuz ile birleşeceğiz dedi.

Ünye Belediye Spor ve Şoförler Odası Başkanı Bekir ŞİMŞEK;

”Ünye Spor yöneticileri ile gerçekleştirmiş olduğumuz toplantı sonrasında, güç birliği yapma kararı aldık ve 19.06.2015 tarihinde saat 14:00’da Ünye Belediye Kültür Sarayında tekrar bir toplantı gerçekleştirip bunu resmiyete dökeceğiz.

Bildiğiniz gibi Ünye Spor borçlarından dolayı zor dönemler geçirmektedir. Akabinde tekrar lige çıktığı taktirde bu borçlar her zaman karşısına çıkmak durumundadır. Bu sebepten dolayı bizler Ünye Sporu da yaşatmak adına bir isim değişikliğine giderek kökten, yeni, borçsuz ve temiz bir takım oluşturacağız.

Toplantımızın içeriğinde hem 2014 – 2015 sezonunun mali hesaplarını sunacağız hem de Ünyemizin iki kulübünü de birleştirip gücümüze güç katacağız.” şeklinde açıklamalarda bulunurken desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR’a teşekkürlerini iletti.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR;

”Bizler aslında 2014 – 2015 sezonunun başında böyle bir çağrıda bulunmuştum. Çünkü herkes tehlikenin farkındaydı. Fakat Ünye Spor buna rağmen kendi yoluna gitti ve birleşmeyi kabul etmedi.

Şuan baktığımız zaman Ünye Spor Bölgesel Amatör Liginden düştü ve vakit artık birlik olma, küllerinden yeniden doğma vakti. Onun için bizler Ünye Sporumuzun da isminin yaşayabileceği bir isim düşünmek durumundayız. Futbola gönül vermiş insanlarımız oturup kulübün isminde ortak bir karar kıldıkları taktirde, ben yine Ünye Belediye Başkanı olarak üzerime düşen görevi yerine getireceğim. Ancak dışarıdan yönetime girecek olan yunus_emre-21-214x300şahıslarında bu noktada ellerini taşın altına koymaları ve gerek desteği göstermeleri gerekiyor.

 Kim Belediye Spora kaç TL yardım etmiş ? o yardımlar nereye gitmiş ? hepsi bankanın hesap cetvelinde…

2014 – 2015 sezonunda Bekir Şimşek ile beraber yapılan bağışlar ve destekler konusunda bir uygulama başlattık. Bugün bankanın hesap cetvelini alıp basının önüne çıktığımızda kim Belediye Spora kaç TL yardım etmiş, o yardım nereye gitmiş onu görüyoruz. Dolayısıyla benim kuruşum nereye harcandı Sorusunun cevabına yönetim ve başkan hazır. Biz bu uygulamanın yeni kurulacak takımda da devam etmesini istiyoruz. Böyle olduğu takdirde şehir futbolcusuna ve takımına sahip çıkacaktır diye düşünüyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ardından spora gönül vermiş herkesi 19.06.2015 tarihinde saat 14:00’da Ünye Belediye Kültür Sarayında düzenlenecek olan toplantıya davet etti.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P