eskort samsun

ÜNYENETHABER

Numan Kurtulmuş, Mazbatasını Aldı

Numan Kurtulmuş, Mazbatasını Aldı
17 Haziran 2015 - 15:52

10014621_611907042245118_4748669394066464212_n

25’inci dönem milletvekili genel seçimlerinde Ordu’dan AK Parti Milletvekili olarakTBMM’ye gitmeye hak kazanan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, beraberindeki iki AK Parti milletvekiliyle birlikte mazbatalarını aldı.

yunus_emre-21-214x300Ordu’dan milletvekili seçilen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ankara’dan özel uçakla bugün Ordu’ya geldi. Kurtulmuş, Ordu- Giresun Havalimanı’ndan karayoluyla OrduValiliği’ne geçti. Basına kapalı olarak Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu ziyaret eden Kurtulmuş, daha sonra adliyeye mazbatasını almaya gitti. Ağır Ceza Mahkemesi duruşma salonunda düzenlenen mazbata teslim programında Ordu’dan AK Parti Milletvekili seçilen Numan Kurtulmuş, Oktay Çanak ve İhsan Şener İl Seçim Kurulu Başkanı Cengiz Sert’ten mazbatalarını teslim aldı.

Burada partililere yönelik kısa bir konuşma yapan Numan Kurtulmuş, AK Parti’ye oy veren ve vermeyen herkese teşekkür etti. Kurtulmuş, “Biz bugünden itibaren mazbataları alıpTBMM’de Ordu temsilcileri olarak göreve başladığımız andan itibaren bize oy versin vermesin bütün kardeşlerimizin, bütün hemşerilerimizin davalarında haklı oldukları meselelerini, taleplerini karşılamak için bütün gücümüzle gayret sarf edeceğimizin bilinmesini isteriz. Bu memleketin önce Ordu’nun, Türkiye’nin ve bütün insanlığın iyiye gitmesi için, hayırlara doğru yol alması içinde bütün birikimimizle mücadele edeceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmaması gerekir. Bu seçim sonuçlarından ortaya çıkan tablodanda inşallah en kısa zaman içerisinde Türkiye için hayırlı bir iktidar alternatifi, hayırlı bir hükümet alternatifinin ortaya çıkacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Kurtulmuş daha sonra AK Parti İl Başkanlığı’na geçerek partililerle basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-