eskort samsun

ÜNYENETHABER

Kusursuz Hizmet İçin

Kusursuz Hizmet İçin
25 Haziran 2015 - 13:31

TURİZM MERKEZLERİ ALT YAPISINA KAVUŞUYOR…

manset

Gölköy ilçesi Ulugöl Tabiat Parkı’nın alt yapısı OSKİ tarafından inşa ediliyor.

Ordu’nun en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelen Gölköy ilçesindeki Ulugöl Tabiat Parkı’nın alt yapısı, OSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılıyor.

Turistik açıdan önemli bir konuma sahip olan Ulugöl Mesire Merkezi’nde, içme suyu ve kanalizasyon ile ilgili alt yapı konularında yaşanan sorunlara OSKİ neşter attı. Tabiat Parkı’nın alt yapı sorunlarını giderecek projeleri teknik ekibine hazırlatan OSKİ, bölgede 2 bin 500 metre şebeke ve isale hattı inşaatını tamamladı.  Proje kapsamında 700 metre uzunluğundaki kanalizasyon, alt yapı ve fosseptik inşaatında ise çalışmaların devam ettiğini belirten yetkililer, ayrıca bölgeye yakın Süleymaniye Mahallesi’nin 750 metre depolar arası bağlantı hattının da yapılarak içme suyu sorununun çözüme kavuşacağını söylediler.

yunus_emre-21-214x300AMACIMIZ ORDU’NUN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAK…

OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük proje ile ilgili bir değerlendirmede bulunarak Gölköy ilçesi Ulugöl Tabiat Parkı’nın artık Ordu’nun dışına çıkarak ülkeye mal olmuş ünlü bir mesire yeri olduğunu söyledi. OSKİ Genel Müdürlüğü olarak bu turizm merkezinin ileride oluşacak ihtiyaçları ve mevcut hali de göz önünde bulundurarak, alt yapısını inşa etmeye başladıklarını ifade eden Genel Müdür Yürük; “ Mesire yerine konaklama amaçlı yapılan bungalov tarzı evlerin içme suyu ve kanalizasyon ihtiyaçlarını gidererek, bölgeye gelen turistlere kusursuz hizmet vermek istiyoruz. Ekiplerimiz çok kısa sürede içme suyu çalışmalarını tamamladı. Kanalizasyon, fosseptik gibi atık su çalışmalarımız hızla devam ediyor. Amacımız turizminin alt yapısını güven altına alarak Ordu’nun gelişimine katkı sağlamaktır” dedi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-