eskort samsun

ÜNYENETHABER

ÜTSO Geleneksel İftar Yemeğini Gerçekleştirdi

ÜTSO Geleneksel İftar Yemeğini Gerçekleştirdi
27 Haziran 2015 - 15:47
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği iftar program Alyans Düğün Salonunda geniş katılım ile gerçekleşti.
hh
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Zor, birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu bu programda bir kez daha göstermiş olduk. Gücümüzü üyelerden alıyoruz, öyleyse üyelerimizle beraber olalım istedik. İnşallah ömrümüz olursa gelecek yıllarda da beraber olacağız. Hepinize afiyet olsun.” Dedi.
yunus_emre-21-214x300ADIGÜZEL: HER KESİMDEN İNSANLA BİR ARAYA GELDİK
 
CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, “Ticaret Odamızın böyle bir oruç ibadetinin ardından bir iftar yemeğinde olmaktan ötürü ben hepinizi değerli müminler hanımefendiler beyefendiler diye selamlamak istiyorum hepiniz hoş geldiniz. Ticaret Odası Başkanımız Durmuş Beye böyle güzel birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu günlerde bu organizasyonda her kesimden insanı bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Allah dualarınızı ibadetlerinizi kabul etsin. ” Dedi.
VALİ BALKANLIOĞLU: BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ MUHAFAZA ETMELİYİZ
Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, “Ünye’de ve Ünye’nin civarındaki ilçelerde abi belediye ve abi ilçe olunca tabi Ticaret Odası da aynı konumda iftar yemeğinde bir araya getirmiş. Allah kabul etsin. Malumunuz bizi biz yapan değerlerin başında böyle kutsal günler geliyor. Ramazan gibi bayramlar ve kandiller. İnsanlar bir araya geliyor küsler barışır. Hangi toplumda hangi katmandan olursa olsun insanlar bir araya gelirler. Ramazan’ın güzel bir hikmeti var. Elimizde imkân olduğu halde, cebimizde paramız olduğu halde önümüzde de yemekler var. Ardından ezan okunmasını bekliyoruz. Sabır imtihanı. Birde açlık çeken yoksulları düşünün. O insanlar para bulamadığı için yemek yiyemiyorlar. Sende onların halini düşün yardım et anlamına geliyor. Bu anlamda güzel bir ibadet. Bütün dünyadaki Müslümanlara mağdurlara yardım ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bu ezanlar asla dinmez, bu bayraklar asla inmez.” Diye konuştu.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-