eskort samsun

ÜNYENETHABER

Şampiyon Müdür Akkuş’ta

Şampiyon Müdür Akkuş’ta
02 Temmuz 2015 - 12:53

IMG_8456

Kısa süre önce Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Mustafa Genç Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci’yi ziyaret etti. Müdür Genç ilçede çeşitli incelemelerde de bulundu.

 

Beraberinde Şube Müdürleri Murat Emuce, Fatih Şahin, Aziz Erdoğan ve Suat Ayaz ile ilçeye gelen Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ilk olarak Belediye Başkanı İsa Demirci’yi makamında ziyaret etti.

 

yunus_emre-21-214x30043Ziyarette bir konuşma yapa Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Müdürümüzü ilçemizde görmekten mutluluk duyuyoruz, kendisine ve beraberindeki şube müdürlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ise konuşmasında, “Başkanımız bizleri geçen hafta ziyaret etti, bizde hem kendisine iade-i ziyaret yapmak hem de ilçedeki spor yatırımları ve sportif faaliyetlerle ilgili bilgi almak amacıyla buraya geldik. Başkanımız spor konusunda çok duyarlı, kendisiyle burada yapılabilecek pilot spor dalı projemiz, Akkuş Gençlik Merkezi ve stadın yatırım programına alınmasıyla ilgili istişare yaptık. Bahse konu yatırımları Akkuş’a kazandırmak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

 

Müdür Genç ve Belediye Başkanı Demirci daha sonra kapalı spor salonunda incelemelerde bulunarak bakım onarım konusunda yapılabilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişi yaptılar.

 

Kapalı spor salonunun ardından Akkuş Belediyesi’ne ait olan ve Belediye Başkanı İsa Demirci tarafından Akkuş Gençlik Merkezi haline getirilmesi önerilen binaya geçen Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç bina hakkında Başkan Demirci’den bilgiler aldı.

 

Müdür Mustafa Genç’in Akkuş’taki son durağı ise Argan Aylası oldu. Yaylada kısa bir gezinti yapan Genç ve beraberindekiler doyumsuz Akkuş manzarasında hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmediler.

 

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-