eskort samsun

ÜNYENETHABER

SU FATURALARINDA ÖDEME KOLAYLIĞI…

SU FATURALARINDA ÖDEME KOLAYLIĞI…
06 Temmuz 2015 - 12:02

manşet

OSKİ, su faturası tahsilatlarında 19 ilçenin tamamında kredi kartı ve banka maaş kartlarıyla su tahsilatı seçeneğini hizmete img288sundu.

Daha önce şube müdürlüklerinin bulunmadığı ve şeflik yapılanmasıyla hizmet verdiği ilçelerde su tahsilatı işlemlerini 4 farklı seçenekle gerçekleştiren OSKİ, artık abonelerden gelen yoğun istek ve talep doğrultusunda tüm ilçe şefliklerinde, bankamatik kartları(maaş kartı) ve kredi kartları ile doğrudan tahsilat yapma imkânı sağladı. Kendisine bağlı 17 ilçe şefliğinin tamamına pos cihazları yerleştiren OSKİ, abonelerin su tahsilatı işlemlerini artık daha kolay yapmalarını sağladı.

yunus_emre-21-214x300ÖDEMELER www.oski.gov.tr ÜZERİNDEN…

OSKİ aboneleri; bankalarca otomatik ödeme talimatı, www.oski.gov.tr web sitesi üzerinden “İnternet Ödeme Sorgu” bölümünden kredi kartları ile abone numarası girilerek ve ilçelerdeki PTT şubeleri ile aktif banka ödeme noktalarında olmak üzere 4 farklı fatura ödeme seçeneği ile ödeme işlemlerini hem nakit, hem kredi kartı hem de banka talimatları yolu ile ödeyebiliyorlardı.

EKSTRA ÜCRET ÖDEMEDEN SU TAHSİLATI İŞLEMİ YAPILACAK…

OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, yeni başlayan uygulama ile birlikte önceliklerinin; abonelerin evlerine sürekli, kaliteli ve sağlıklı içme suyu ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu belirtirken, şube müdürlüğü bulunmayan ve şeflik yapılanmasıyla hizmet verilen ilçelerde abonelerden gelen talep üzerine banka maaş kartı ve kredi kartıyla su tahsilatı yapabilme imkânı sağlayan hizmeti sunduklarını söyledi. Genel Müdür Yürük açıklamasında; bu uygulamayla birlikte, abonelerin ekstra ücret ödemeden, kendi yaşadıkları ilçede OSKİ şefliklerinde banka maaş kartı ve kredi kartlarıyla kolayca su faturalarını ödeyebileceklerini de ifade etti.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-