Kadir Gecesine özel Ünye Şehir Stadı’nda program
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Temmuz ayı olağan Belediye Meclis Toplantısında yaptığı açılış konuşmasında,bu Ramazan’ı şerifte Kadir gecesini çok farklı bir şekilde geçiştirileceğini belirti.Bu konu ile alakalı çalışmanın başladığını belirtti.Başkan Çamyar;
“Kadir Gecesi’nde çok anlamlı bir eda edeceğiz” diyen Başkan Çamyar, “Ünye Şehir Stadında teravih namazını Dünya Birincisi hafızın ve Sultan Ahmet Camii İmamı’nın ilahiyatçıların katılımıyla gerçekleştireceğiz. Herkesin bu vesile ile gecemize davetini sağlayalım” dedi