eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Çamyar Çalışmaları Yerinde İnceledi
10 Temmuz 2015 - 10:29

Adsızi,

img288
Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Tekkiraz Mahallesi Koruklu Mevkiinde Stabilize Yol Çakılama Çalışmalarını Yerinde İnceledi.

Yaptığı İncelemeler Sonrası Burada Bir Açıklama Yapan Başkan  Çamyar’’ Ekibimiz Ünye’nin 85 Mahallesinin Tamamında Bir Planlama Çerçevesi İçerisinde Hızlı Bir Şekilde Yol Yapım Çalışmalarına Devam Ediyor.

Bir Taraftan Beton Yol Çalışmaları Bir Taraftan da Filler Malzeme İle Yol Yapımı Devam Ediyor. yunus_emre-21-214x30044Bulunduğumuz Alan Tekkiraz Mahallesi Koruklu Mevkii. Yaklaşık 1 Km Re Yakın Yol Çalışmamız Olacak Bu Bölgede, yol medeniyettir diyoruz. Cumhur Başkanımızın ve Başbakanımızın Türkiye’de özellikle köyde projesiyle başlatmış olduğu çalışmada alınan mesafeyi Büyükşehir olduktan sonra ve Beldelerin ilçe belediyeleriyle birleşmesinden sonra özellikle belde sınırları içerisinde ciddi manada yol açığının yol ihtiyacının olduğunu biliyoruz. Planlarımızı buna göre yaptık. 2015 yılı sonuna kadar planlamalarımız çerçevesi içerisinde yaklaşık 9 milyona yakın yol harcaması gerçekleştireceğiz. Bu harcamanın 5 milyonluğu hem beton yolumuz hem de filler malzemeli yol bakım çalışmamız olacak. Belediyemizin bütçesinin el verdiği ölçüde hemşerilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye devam edeceğiz. Bir taraf tanda Ünye’mizde büyük projeler üretmeye devam ediyoruz. Zorlu bir coğrafyada mücadele ediyoruz. Ünye Belediyemizin 1350 km lik yol ağı var baktığımızda. Bizler durmak yol yola devam diyoruz’’ şeklinde konuştu.,

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-